[Help] Season 3 Episode 1 BUG or NOT

ludlud

Active Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
917
Reaction score
101
Момчета на версия Season III Episode I съм (бил съм и преди на тази версия) но сега е различно мога да правя 1 акаунт само нито от сайта става да се направи нито от едитора всичко си е както трябва и незнам от къде идва този тъп проблем някой може ли да ми помогне ? Давам THANKS на всеки който даде поне предложение от къде е проблема ::cool::
 
Не пиша заради "Thanks" може да е от дб-тата ти смени ги и пробвай пак а Aragorn ако е от мд5 ваобще няма да може да се прави регистрация..
 
Смених ги с други пак е същото сега въобще не мога да правя пък ако съм с тея от самите файлове мога да правя само 1 регистрация ...
 
Я обясни точно каква грешка дава?

За всеки случай иди в MuOnline > Tables > отвори таблицата MEMB_INFO с design table и на column name memb___pwd date type виж дали ти е varchar ако не е го смени на varchar :)
 
Я обясни точно каква грешка дава?

За всеки случай иди в muonline > tables > отвори таблицата memb_info с design table и на column name memb___pwd date type виж дали ти е varchar ако не е го смени на varchar :)

Няма там си е както трябва значи не ми дава никаква грешка правя всичко както трябва обаче когато се опитам да направя регистрация с едитора пиша акаунт и парола цъкам ОК и нищо не става викам си може да е от уеба сложих и него обаче когато се регна нали всичко ok ама не изписва,че има съсдаден акаунт ... това е проблема и благодаря пак,че се опитвате да ми помогнете ....
 
Преинсталирах и SQL-a и пак не помага какъв е проблема ? DarkMaster и другите разбирате дано да видите тази тема и да ми хелпнете ....
 
Вземи дб-та от други с3е1 файлове
 
Пробвали да изключиш МД5 ?
 
За сайта съм го изключин обаче как се изключва попринцип незнам ... защото не съм имал такива ядове ... я кажи
 
Някой има ли BackUp на MuOnline на S3 EP1 с повече от 3-4 акаунта ? Мисля,че това може да ми помогне :)
 
оф ае пиши по скайп щи пратя дб-та...... the_best_3
 
Добре пич ама ти не пишеш ако някой може да хелпне да си даде направо ДБ-тата с по 4-5 акаунта.Това ми дава когато направя акаунт ...

3f2735b537b881c7.JPG
 
Last edited:
защо не пробваш с други сървар файлове?
 
Не става същата работа пък и са от тука
 
Същата работа и 200 акаунта да са след като направя 1 акаунт вече акаунти не могат да се правят ... от къде идва тоя **бан проблем не мога да разбера :mad:
 
Преинсталлнах SQL-a и сложих това ODBC но пак не става :mad: