[School Starting] Даскалото започва

ебахти злобната госпожа по математика иам веее :mad:
 
неска хора новата госпожа по биология уш няква хубавичка у-а като дигна мишника необръснат ахахахаха с pure се смазахме от смях :d:d:d
 
на мен класната ми буча още от ся :d:
now we are thinkig how to fuck off the camera (nqh) just open the small window ;)
 
неска хора новата госпожа по биология уш няква хубавичка у-а като дигна мишника необръснат ахахахаха с pure се смазахме от смях :d:d:d

Мойта по английски е същата .. има фитили под мишника (puke)(puke)(puke)
 
нас на искат с униформи запасани без убици и гелове и тряа си купувам нови дънки мааа странното е че аз си седа без униформа пред камерата среден пръст и показах и нищо не стана (nqh)
 
ти какво очакваш да стане да те изключат ли? тези закони няма да издаржат дълго време....
 
и при нас има камера и я боядисахме със спрей :d
 
leeway какво ви казаха после? Класния пищеше ли?
 
хаха тези полудяха .. тва се едно сме в затвор .. решетки на прозорците камери на сякаде униформи ебаси майката ..
 
аз съм 10 клас. за нас (над 9 клас) униформи няма. обаче ако направим много оцъствия (дори и да са извинени) оставаме на испит. ако нарушим някой от измислените им правила (като например да не пушим до даскало) ест. като ходим далече от даскало закъсняваме за час и ни гонят с оцъствие. друго правило ако направим неизвинени нестига че ни спират децките ами и ни карат да метем двора на даскалото. много прости правила ... камери немогат да ни сложат защото ще ги съдим ако сложат в стайте. според мен трябва ние (учениците) да направим 1 стачка за смъкване на министара на образованието!
 
хаха тези полудяха .. тва се едно сме в затвор .. решетки на прозорците камери на сякаде униформи ебаси майката ..

аз ако съм и ще искам и под строй да сте ми... и всеки като влезне да казва "здраве желаем" (chuckle)
 
аз съм 10 клас. за нас (над 9 клас) униформи няма. обаче ако направим много оцъствия (дори и да са извинени) оставаме на испит. ако нарушим някой от измислените им правила (като например да не пушим до даскало) ест. като ходим далече от даскало закъсняваме за час и ни гонят с оцъствие. друго правило ако направим неизвинени нестига че ни спират децките ами и ни карат да метем двора на даскалото. много прости правила ... камери немогат да ни сложат защото ще ги съдим ако сложат в стайте. според мен трябва ние (учениците) да направим 1 стачка за смъкване на министара на образованието!

Олеле майко... абе вие ако знаете какво беше преди това сега при Вас е цветенце бе какво ми се оплакваш :) в даскало кой е пушил преди от нас никой... те ако те видеха да пушиш и детцка педагогическа идваше и и дупе ти е яко ма в буквалният смисал. преди ние да вземем да посегнем на даскал алеле майко чичко полицай идва и ти гарантирам че толко бой неса те били... пак ти после викай аз ще го пребия после и т.н... сега няма правила бе... не има но вие неги спазвате дори и малко поне... и за т'ва се дъжат с Вас така... то вместо да запазвате даскалото си и още какво ли не то Вие рушите бе... хях... че и за стачка ми говори пак тоя (chuckle) за к'во ще правите стачка че неви се спазват правилата ли? (chuckle)
 
leeway какво ви казаха после? Класния пищеше ли?

Да и го Напцувах и излезох от даскало за цел ден (rofl)
 
олеле майко... абе вие ако знаете какво беше преди това сега при вас е цветенце бе какво ми се оплакваш :) в даскало кой е пушил преди от нас никой... те ако те видеха да пушиш и детцка педагогическа идваше и и дупе ти е яко ма в буквалният смисал. преди ние да вземем да посегнем на даскал алеле майко чичко полицай идва и ти гарантирам че толко бой неса те били... пак ти после викай аз ще го пребия после и т.н... сега няма правила бе... не има но вие неги спазвате дори и малко поне... и за т'ва се дъжат с вас така... то вместо да запазвате даскалото си и още какво ли не то вие рушите бе... хях... че и за стачка ми говори пак тоя (chuckle) за к'во ще правите стачка че неви се спазват правилата ли? (chuckle)

не пускай 2 поста 1 след друг.

Edit: PURE преди време бащами ми е казвал същото което и Васко казва. До някъде и той е прав. Само "рушим" училище-то. Но да ни налагат такива правила ... Има и хора които не са виновни и те го отнасят с нас. :)
 
Last edited:
ех де да казвахте истината... но само си измисляте
 
не пускай 2 поста 1 след друг.

edit: Pure преди време бащами ми е казвал същото което и васко казва. до някъде и той е прав. само "рушим" училище-то. но да ни налагат такива правила ... има и хора които не са виновни и те го отнасят с нас. :)

наклон на кура няма ми даваш нали... има кой да бара там ;) пак правилата ви ги няма никви а и има хора който не са виновни всички сте един дол дренки вече... ето един го доказва :)
 
Last edited:
наклон на кура няма ми даваш нали... има кой да бара там ;) пак правилата ви ги няма никви а и има хора който не са виновни всички сте един дол дренки вече... ето еди го доказва :)

в моя клас има хора които миналата година заради 2-3 човека отнесоха и те наказания. помисли преди да напишеш нещо. ако ти си на нашето място и ти щеше да претендираш че тези правила са тъпи.
 
в моя клас има хора които миналата година заради 2-3 човека отнесоха и те наказания. помисли преди да напишеш нещо. ако ти си на нашето място и ти щеше да претендираш че тези правила са тъпи.

е аре кажи ми преди как никой него е отнасял от нас без причина...? или си направил нещо или не си... преди знаеш ли колко яко беше леле... аз съм бил в клас с 32 момичета и 4 момчета т'ва 5 години преди т'ва пак момичета са надделявали (малко реклама за бройка нали да спомена тук пред нашите почитателки (chuckle) ) и сме били толкова единни и ако стене нещо всеки един от нас защитаваше другият или правехме така че нищо не е станало... или пак куриоза или всички сме виновни или никой... а при Вас... не да има една едно гувно да прави простотийте ами то всички неспирате да правите мизерий и после се оплаквате аре не на мене тия... всеки ден гледам такива като Вас що за стока са... то даже неможе да говорите бе... к'во е т'ва "леле копеле" "братле" "брато"
или пък т'ва е куриоз реших да се возя в градският транспорт в София нашта красива столица ;) и гледам две мноу яки пички (да ги еба (angel) ) и сядам срещу тях... незнам откаде ма едната извади една дволитровка де я бе пъхнала незнам пак казвам и вика на другата "леле копеле фейса ми от снощи как ме боли... таа как я наритах и после се насмукахме като сфине" ...
При това нещо аз отворих уста и... останах без думи (puke)
 
Last edited:
тия камери май са в профилактика щот миналата година бяха откраднали 1 колело и бяха казали камерите които си ги имаше (старите до салона) и бяха в профилактика пък и мн мизерии прайхме никой не е дошъл ;)
 
или просто не са били пуснати изобщо и са си намерили оправдание.