[Release] SCFMT Season 3 Episode 1 Repack + Subservers

Server is good
Thx. Topic Starter.

Ы, на русском хоть кто то понимает ?
 
Имам проблем с тези сервер файлове.Немога да се Move гледах в Gate.exe И тн немога се оправя.И имам др вапрос как мога да сменя Порта на сервера да савпада на Моя Клиент не на Горе посочения :)
 
имам проблем немога да се преместя на други мапове докато сам гм и Btw сервер филес са с3 еп2 повече внимаваите
 
имам проблем немога да се преместя на други мапове докато сам гм и Btw сервер филес са с3 еп2 повече внимаваите

едитнал ли си MapServerInfo
 
This server has a big bug: you can`t repair items!
Add: Wings level 1 for elf can`t have additional/hp recovery options!
 
Last edited:
Имам малък проблем с базата данни "Event" не се свързва, един фр каза, че докато я ресторвам, трябвало да се махне "Data_" на единия ред понеже го слагала 2 пъти.. ама нямаше време да покаже каде точно, предполагам след като сте пускали сървъра и вие сте срешнали същия проблем, може ли инфо как точно да ресторна базата данни с какъв текст, така че да се свърже.

Едит: Оправих се
 
Last edited:
connectServer-а е заразен с Malware и сега какво става не мога да ползвам събовете ?
 
  • Like
Reactions: zerobladerche
Защо като сложа мобовете за Barracks в MonsterSetBaseCS.txt не се лоадват а ако ги сложа в MonsterSetBase.txt се лоадват, не треа ли да е обратното ?
 
Защо като сложа мобовете за Barracks в MonsterSetBaseCS.txt не се лоадват а ако ги сложа в MonsterSetBase.txt се лоадват, не треа ли да е обратното ?
попринцип да ама кфо ти пука :D
 
when i start the gs 1 non pvp.... the gameserver run... but when i connect with my client and enter username & passworld.. press enter to ok.... and the server disconnect... :S why?:S

18:55:17 connect : [6400][84.1.103.2]
WSARecv() failed with error 10038
18:55:21 (6400)logout : [84.1.103.2]

the gs write this..
 
Last edited:
when i logged in and start playing.. the client lagging... very very slow and lag..:S can you help to me?
 
senior doesnt work.... :S I cannot put the items into the senior... and i cant make lord mix.. :S
 
Excuse me, sorry to bump this old thread.
I want to ask, server files comes with Ancient + FO ?