[AD] RozaMu 99.62T Exp: 80 Drop: 50% - OPEN DOORS 6 OCTOBER!

Tyx

RozaMu.com Support
New version [1.01.24] of game client. Please run RozaMu Updater.exe!

Tyx

RozaMu.com Support
Updates 02 December 2018

* Golden Invasions +5 will be released on 09 December (Sunday)
* All bosses - Red Dragon in Davias, KundunDemon and Erohim in Land of Trial will be release on 16 December (Sunday). More info about it can find WebSite>>Info>>Boss Info
* New Reset system is available -
Screenshot_1.png

Tyx

RozaMu.com Support
Updates from 03 December 2018
* In Sky Event reward are included all items from Box of Kundun +3 and Box of Kundun +4
* Blood Castle 7 reward are changed from Box of Kundun +3 to Box of Kundun +4
* In Devil Square 6 born Golden Tantal in the last minutes
* In day Tuesday 21:00h, from daily events "Questions * Answers" Event is changed with "PK Event"
* All Jewels drop in BC, DS, Sky, Chaos Castle are increased triple

Goofy

Active Member
На хартия сървъра изглежда много добре. Бях се отказал от МУ като цяло, но реших да логна при вас да видя какво е. Самият сървър е направен да е по-трудничък - разбирам. Но защо не сте направили някакъв тип системи за компенсиране на новите играчи? В момента е абсолютно невъзможно на сам човек да вдигне 200lvl сам от 0 в рамките на няколко часа. Да не говорим, че слабите зони са пусти и няма кой дори да ти даде /party, камоли да сформираш някакво парти да сте повече хора, евентуално да е по-лесно.
С това приключи и ентусиазми ми да опитам пак да поиграя МУ.
Имаше проблем при опит да логна с безплатна версия на аваст включена. Трябва да се изключи, или да се направи пренебрегвана папка не става, което е дразнещо.

ПС:
Надявам се да сте имали готин старт и ако е било сравнително безпроблемно - ще се чуе и евентуално може да се засечем някой друг сезон.
ПС2:
Евентуално някой ако си продава героя, на свястна цена да пише тук на лично. С радост бих все пак пробвал сървъра, защото все още има редовни играчи.

Поздрави

Dea7h

🔽😈🔽😈🔽😈🔽
На хартия сървъра изглежда много добре. Бях се отказал от МУ като цяло, но реших да логна при вас да видя какво е. Самият сървър е направен да е по-трудничък - разбирам. Но защо не сте направили някакъв тип системи за компенсиране на новите играчи? В момента е абсолютно невъзможно на сам човек да вдигне 200lvl сам от 0 в рамките на няколко часа. Да не говорим, че слабите зони са пусти и няма кой дори да ти даде /party, камоли да сформираш някакво парти да сте повече хора, евентуално да е по-лесно.
С това приключи и ентусиазми ми да опитам пак да поиграя МУ.
Имаше проблем при опит да логна с безплатна версия на аваст включена. Трябва да се изключи, или да се направи пренебрегвана папка не става, което е дразнещо.

ПС:
Надявам се да сте имали готин старт и ако е било сравнително безпроблемно - ще се чуе и евентуално може да се засечем някой друг сезон.
ПС2:
Евентуално някой ако си продава героя, на свястна цена да пише тук на лично. С радост бих все пак пробвал сървъра, защото все още има редовни играчи.

Поздрави
+1
Аз им бях казал още на старта, че трябва да има нещо за отначало (примерно елфа бъфера) за да могат хората да се зарибят и щаха да имат 100% много повече играчи...
Аз съм играл други игри и винаги има МНОГО помощ за новите играчи и това се прави точно с тази цел хората да се зарибят. :)

Tyx

RozaMu.com Support
От днес са добавени Elf Soldier, които да помагат на слабите, същевременно по един спот събран в Lorencia, Noria - в Davias има достатъчно. Просто искахме труден и равностоен старт, без подобни помощници.

Tyx

RozaMu.com Support
New SPOTS
* Lorencia - 180/125, 136/80
* Noria - 152/115
* Icarus - 36/44, 96/34, 86/86
* Arena - 30/75, 30/56
In Lorencia & Noria are added Elf Soldier (Buffer) for new and weak players!
This spots are for Elf, Dark Lord, Blade Knight and Magic Gladiator like a BK!

Last edited:

Goofy

Active Member
New SPOTS
* Lorencia - 180/125, 136/80
* Noria - 152/115
* Icarus - 36/44, 96/34, 86/86
* Arena - 30/75, 30/56
In Lorencia & Noria are added Elf Soldier (Buffer) for new and weak players!
This spots are for Elf, Dark Lord, Blade Knight and Magic Gladiator like a BK!
Съветвам ви също така да добавите магийте по магазините, опция с която можеш да си купиш 2-3 реса с кредити също ще е ключова. Увеличете дропа на сърца, медали и сакове и нека падат предмети на +11, не само до +9. Това според мен са промени, които по никакъв начин не ощетяват старите играчи, които са се мъчели, а помагат мега много на новите такива, които се надявам да нарастнат с промените. Сървърът е вече на 2 месеца и такъв тип промени са задължителни според мен.

Tyx

RozaMu.com Support
* NEW Premium Option - Buy Resets - 1 reset cost 350 credits, click to view it!
* Drop of Heart of Love, Firecracker and Gold Medal are increased double

Tyx

RozaMu.com Support
Currently max resets are 28/50
Updates 09 December 2018
* Golden Tantal (box +5) are released (5 mobs)
* Golden Lizard (box +4) are increased (7 mobs)
* Golden Dragon (box +3) are increased (8 mobs)

Goofy

Active Member
След като добавиха опцията за купуване на ресове вече мога да дам адекватна оценка на сървъра. Та закупих си 5 реса, направих си BK и честно да ви споделя сървърът много ме грабна. Всичко е много уравновесено и придава чувство за професионализъм. Смея да каже, че всичко по сървъра е изпипано много добре и честно казано от много време не бях попадал на толкова добър сървър. Със закупените 5 реса спокойно мога да си рескам сам, има доста спотове, както събрани така и пръснати. Препоръчвам на новите играчи да играят SM, защото има много пръснати спотове, включително и ЗЕН такива, и развитието ще е една идея по-лесно и интересно от това с BK/DL/ELF. Има около 5 гилдии с редовни и сериозни играчи в тях, няма никакви връжди и комплексирани деца, така че всички си помагат и играят доста задружно. Не ми се налага да се моля за парти, хората ме канят просто защото нищо не губят като помогнат на някого. С удоволствие продължавам да играя и каня всеки който си търси сървър да заповяда. Максималния брой ресове ще достигна предполагам за не повече от 2 седмици. Играта е интересна, има замък, ежедневни ивенти и тепърва пускат златни танталоси.

Като обобщение бих дал оценка на сървъра 9/10 - не давам максимална оценка, защото не са взети мерки за улесняване на новите играчи, но въпреки това играчите са много отзивчиви не вярвам някой да има проблем с развитието - просто, ако играеш сам трябва да си купиш някой друг рес, защото сетовете до които имаш достъп са +4,+6,+7,+8,+9, като да събереш сет на 9 от сърца е сравнително трудно, уръжията също са доста ускъдни.

Като препоръка бих дал:
1. Увеличаване дропа на сърца още малко.
2. Предметите, които падат от сърца, сакове и медали да са от +9 до +13.
3. Да се вдигне експириънса с x20 и да се добави weekend bonus още x20-30.

На този етап от сървъра, не мисля че тези промени ще навредят по някакъв начин на някого. Стремете се да привличате нови играчи и да ги накарате да останат.

Tyx

RozaMu.com Support
Благодаря за оценката и препоръките, ще се стараем да се развиваме. Претърпяхме лек спад след редица грешки, които са вече в миналото, но няма да се откажем!