[AD] RevengeR Mu 97d99i Exp: 350x Drop: 40%

cvesko

New Member
Joined
Feb 16, 2009
Messages
27
Reaction score
0
RevengeR Mu - BG
Information:
- Server Name: RevengeR Mu Normal
- Version: 97d+99i
- Experience: 350X
- Item drop: 40%
- Monster HP: 50%
- Points per level: 8,10
- Maximum Points: 32 767
- Reset: From the site , deleted items of inventory
- Reset cost: 10 000 000 Zen x Resets
- Max level: 350
- Level for reset : 330
- Points per Reset: 500
- Maximum resets: 91
- Level for create Guild : 150
- PK Clear: From the site, worth 2 000 000 Zen for a murder
Opportunities for success:
- Jewel Of Soul success: 80%
- Jewel Of Soul success + Luck: 80%
- Jewel Of Life success: 80%
- Item +10 success: 75%
- Item +11 success: 70%
WebSite: RevengeR Mu Play For Fun
 
много бавно зарежда сайта... ;x
 
е нз никой до сега се не е оплакал ...
 
Мен ми го отваря бързо 9/10 Логото не ми харесва ще видя как е вътре и ще дам мнение :)!Успехи
 
Вътре има още какво да се желае, но :) и на това да съм довелен Дамиан надявам се да не се сърдиш, че използвам твоите монстери :)
 
пичага правил си смеска между два сайта и дологоре се е получило, логото малко не е изпипано, мога ти направя нещо по-добро за този сайт :)
Направил си и counter-strike сайт, според мене да си го направиш /CS и /Mu
пък на главната страница да направиш 2 картинки 1 към Counter Strike и 1 към MuOnline

Иначе 8/10 :)
 
пичага правил си смеска между два сайта и дологоре се е получило, логото малко не е изпипано, мога ти направя нещо по-добро за този сайт :)
Направил си и counter-strike сайт, според мене да си го направиш /CS и /Mu
пък на главната страница да направиш 2 картинки 1 към Counter Strike и 1 към MuOnline

Иначе 8/10 :)

Цс не е мой сайт виж на коя страница е и му то на коя е това е просто реклама :) а махни /Counterstrike и виж какво ти излиза :)
 
Много неща има още за пипане сложил си нов Web това е хубаво но отново няма лого Elven ти предложи,че може да ти помогне ти избираш !!!
 
ако това ти е стила по добре се откажи да се занимаваш за на пред с какво то и да било на Компютъра по добре си играй и не се занимавай със сложни неща :D