[Help] Resolution 1366x768

VirtualMu

New Member
Joined
Jul 13, 2010
Messages
76
Reaction score
0
Искам да попитам някой може ли да ми направи launcher или да ми каже как да поддържам тази резолюция когато съм в някой сървър, че от лап топа се вижда много кофти ... (heidy)
 
му не поддържа тази резолюция .. или го играй размазано или на малко екранче..
 
мисля че това е единственото решение защото и моя лаптоп е със същата резолюция...и съм се пробвал да го направя но става размазано.. играй го на window
 
Не е задължително да си с лаптоп, за да имаш такава или по-голяма резолюция. Моята е 1440х900, на един приятел е 1680х1050 - питаш ли как играем ? :D
 
Приятел на УИндоус 7 ли си ? може и да мога да ти помогна
 
Аз я играя на 1280x1024, aма защо просто не си смениш резолюцията на екрана?
 
аз я играя на 1920 х 1480 :) ламерите ще кажат: това е навазможно и ще ми се подиграват, в това сам сигорен, но с малко акъл и 5/10 минутки свободно време всичко е вазможно (angel)
 
а тъй като те гледаме ти си най най умния :)
 
аз я играя на 1920 х 1480 :) ламерите ще кажат: това е навазможно и ще ми се подиграват, в това сам сигорен, но с малко акъл и 5/10 минутки свободно време всичко е вазможно (angel)

недей са филмира
 
недей са филмира

Абе да ти кажа... не се е филмирал много :) Поне за това е прав... е сега нз точно дали с 1080p ще тръгне, но има начин и се прави през regedit на Windows :) (devil)
 
Абе да ти кажа... не се е филмирал много :) Поне за това е прав... е сега нз точно дали с 1080p ще тръгне, но има начин и се прави през regedit на Windows :) (devil)

Wanna share??!
 
Абе да ти кажа... не се е филмирал много :) Поне за това е прав... е сега нз точно дали с 1080p ще тръгне, но има начин и се прави през regedit на Windows :) (devil)

то може да са направи, само че играта щи е на квадратчета и не знам изобщо колко приятно ще ти бъде да я играеш на такава резолюция, пък и съм сигурен, че тоя са е филмирал!
 
Не променяте качеството на картината с промяна на ключето в регистрито, по-добре си цъцкайте игрицата на window mode...
Да не говорим, че и точно тази резолюция няма как да я докараш дори и с патка да бъркаш в registry-то (ще трябва и цялото main.exe заедно с engine-a да рекомпилираш)
На 1440x900 на full screen ме цепят очите, заради тоя engine на Mu-то (btw то и от версията на клиента зависи) :)
 
Last edited:
Момчета имам същият проблем сега ще ви пратя скрийншотове.

Принципно като си включа Mu-то наново ми излиза на цял екран така http://img148.imageshack.us/img148/2994/screen021302260001.jpg е не ми е бъж на цял екран има леко равно растояние от двете страни тва е щот монитора ми е широкоекранен на 1366x768 но възможно ли е като минизирам играта да не се получава така http://img832.imageshack.us/img832/7237/22187021.png ами просто да си е нормално като първият път ?
 
Момчета имам същият проблем сега ще ви пратя скрийншотове.

Принципно като си включа Mu-то наново ми излиза на цял екран така http://img148.imageshack.us/img148/2994/screen021302260001.jpg е не ми е бъж на цял екран има леко равно растояние от двете страни тва е щот монитора ми е широкоекранен на 1366x768 но възможно ли е като минизирам играта да не се получава така http://img832.imageshack.us/img832/7237/22187021.png ами просто да си е нормално като първият път ?

Възможно е, стига да промениш резолюцията на самият компютър/лаптоп.
 
Благодаря ти много добра идея но като я променя става кофти ама нищо стара игра ;[
 
А да те питам защо на Windows 7 x64 тва му ми черпи от едното ядро към 80% а от другото 25% процесора ми е Intel Pentium(R) Dual Core E6600 3.06 Ghz L2 Cache 2MB. Дори ми вдига температурата принципно когато не играя и в най-голямата жега процесора ми е 43 градуса. А муто го прави 51 само 1-то ядро ... :D
 
А да те питам защо на Windows 7 x64 тва му ми черпи от едното ядро към 80% а от другото 25% процесора ми е Intel Pentium(R) Dual Core E6600 3.06 Ghz L2 Cache 2MB. Дори ми вдига температурата принципно когато не играя и в най-голямата жега процесора ми е 43 градуса. А муто го прави 51 само 1-то ядро ... :D

Пак опираме до драйвъри. Опитай да потърсиш в google.bg последните драйвъри за процесора. Ако не стане, сложи едно XP x64 + Dual Core Optimizer и би трябвало да нямаш проблем. (2-то е ако много държиш да играеш) : ))