[Help] [Req] Web MMORPG Server Files/Webs

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,365
Reaction score
423
Може ли да ми дадете сървър файлове/уеб за игри като:
Gladiatus
AdventureQuest Worlds
EpicDuel
Clan Wars
и т.н
Само не ми казвайте за тези които Dungeon е пуснал
 
и аз си търся за Gladiatus ако някой има да я даде моляви !!!
 
и аз си търся за Gladiatus ако някой има да я даде моляви !!!

За Гладиатус не мисля че се дават. Споменах го само като пример :)
 
Тези игри не се дават ей така! Тези игри се купуват от германска уеб фирма, до колкото знам...
Ако намерите някъде такива файлове качени, то те са copy-cat... абе с две думи пълна боза :)
 
Тези игри не се дават ей така! Тези игри се купуват от германска уеб фирма, до колкото знам...
Ако намерите някъде такива файлове качени, то те са copy-cat... абе с две думи пълна боза :)
Е аз не искам такива платени игри.Тези които съм изброил са примерни.На мене ми трябват такива като "Легендата за Зеленият Дракон" на DragonPrime. В един смисъл безплатни :)
 
Аз имам легендата на зелиният дракон .. и битефаит и много други .. :) пиши ми на скайп : krisko_boy_dp да се оточним ;)
 
Тези игри не се дават ей така! Тези игри се купуват от германска уеб фирма, до колкото знам...
Ако намерите някъде такива файлове качени, то те са copy-cat... абе с две думи пълна боза :)

незнам ама един приятел има Gladios ама не ми го дава щото щели да го банн от фирмата продавач може да се договорим с него !!! иначе колко ли пари върви една такава игрица ??? ако я купя от фирмата ????
 
3k-15k ;) не конкретно за тези игри тъй като не съм ги чувал даже