[Req] Template

misho_rb

Well-Known Member
Joined
Feb 1, 2010
Messages
1,146
Reaction score
98
I want to request you a nice template for a blog. I dont understand much of php, html and other shits. Also i dont understand the script & their languages so offer me something simple and cool XD The site will be hosted on xampp ;] If someone can help me editing it can also post a "shit". The most important is to look cool and: "Let the force be with you, always!" XD
 
Ами в тази криза...
ЕDIT: Ако е хубав 1 бира ;] Aма ако ми хареса XD
 
Хахахахах нали си големия разбирач що не си направиш....
И още нещо ква му е файдата на някой да си хаби времето като няма получи нищо.....
Както са казали "Парата прави играта"
 
Просто немога да правя темплейти, курвичке (xqx)
 
чакай малко ... ти нали си голям разбирач би трябвало да можеш да правиш сичко....
ако се занимаваш с пс значи трябва да можеш или просто спамиш в мойте теми щот завиждаш изпикано копеле...
 
Хех това че мога да си правя сигнатурки и банери незначи че разбирам от PS, я ми покажи каде съм написал че разбирам от PS, чимшир?
 
кат неразбираш неми се прави на отворен ламе
 
Чезни ми от темата, лицане (nqh)
 
чакай малко ... ти нали си голям разбирач би трябвало да можеш да правиш сичко....
ако се занимаваш с пс значи трябва да можеш или просто спамиш в мойте теми щот завиждаш изпикано копеле...

Той може да спами !
 
Някой нави ли се?
P.S. Лицане, да ти го набия четвартит с вени с контра-гайка от засилка хахоринчов (nqh) Learn what spam means!
 
Никой няма да ти направи, не го ли разбра ?!
 
Не искам да ми прави, да ми предложи :)