[Req] Оценка xD

Status
Not open for further replies.

Ludicross

New Member
Joined
Sep 23, 2008
Messages
469
Reaction score
68
Трябва ми оценка за един компютър. Характеристики:

DVD/DVD RWR: LG GH22NP20, черна, Ram 12x, +R 22x, -R 22x, +RW 8x, -RW 8x, DVD 16x, 48x40x48x
Видеокарта: ATI HD4670, 512MB, Sapphire, PCI-E, DDR3, 128bit, HDMI, TV Out
Дънна платка: ASRock N68-S, AM2+/AM3, GeForce 7025, DDR1066, VGA+PCI-E, SB5.1, Lan, SATA RAID 0,1,5, mATX
Кутия и захранване: ATX 460W, JNC RJA 321, Черна, USB, 120mm fan PSU
Памет: 2GB DDR2 800MHZ
Процесор: Athlon64x2 5200+ Dual Core (2.7GHz, 1MB, 65W, AM2)
Твърд диск: 320GB HITACHI, SATA2, 7200rpm, 16MB

Горе-долу как са характеристиките ? Ще тръгнат ли игри като Assassin's Creed, NFS Pro Street, Prince Of Persia 4 и други по-нови ?
 
Горе-долу как са характеристиките ? Ще тръгнат ли игри като Assassin's Creed, NFS Pro Street, Prince Of Persia 4 и други по-нови ?
да
 
пич ще ти кажа 2 неща
По добре си вземи: видео: Nvidia GeForce 9800 gt или 9800gtx или 9800gtx+ :D
и друг процесор по добре на интел си вземи даже QUAD четери ядрен малко по скъп ама щти върши добра работа
и не виждам соунд карта ако ти е вградена и е C-Media купи си нова съвет
Сега ще ти кажа причини:
Защо точно nvidia
защото почти сички игри вървят по добре на нвидиа
защо интел
1во По издражлив е. по ниски температури вдига дори да останеш без охлаждане той още време ще си кара докато не изпуши
По издражлив на olverclock
Защо не C-media audio Защото аз съм с нея късам си нервите ... утре си взимам друга ако искаш мн причини за нея напиши само C-media и ще се залееш с форуми от оплаквания
Ако изкаш пиши ми на skype antistaro :)
А и ако си взимаш четири ядра овеличи малко захранването и рамта с 2 гб още и няма да съжеляваш
те станаха повече от 2 :D
а на това оценка 6,5/10
 
Last edited:
Трябва ми оценка за един компютър. Характеристики:

DVD/DVD RWR: LG GH22NP20, черна, Ram 12x, +R 22x, -R 22x, +RW 8x, -RW 8x, DVD 16x, 48x40x48x
Видеокарта: ATI HD4670, 512MB, Sapphire, PCI-E, DDR3, 128bit, HDMI, TV Out
Дънна платка: ASRock N68-S, AM2+/AM3, GeForce 7025, DDR1066, VGA+PCI-E, SB5.1, Lan, SATA RAID 0,1,5, mATX
Кутия и захранване: ATX 460W, JNC RJA 321, Черна, USB, 120mm fan PSU
Памет: 2GB DDR2 800MHZ
Процесор: Athlon64x2 5200+ Dual Core (2.7GHz, 1MB, 65W, AM2)
Твърд диск: 320GB HITACHI, SATA2, 7200rpm, 16MB

Горе-долу как са характеристиките ? Ще тръгнат ли игри като Assassin's Creed, NFS Pro Street, Prince Of Persia 4 и други по-нови ?

Един съвет... на такива характеристики 460W захранване - само видеото ще ти дърпа толкова... препоръчвам ти Fortron 600W ...
 
по никакъв повод не прегрявай/клоквай процесора, нито пък слагай sp3 ^^
 
супер ама за niakoi igri 6te e po-dobre Geforce zaradi tva 45e 6e cuak6 s pvoe4e FPS i su6to taka ve4e igrite poddurjat PHysX ili pone po-novite i moe6 da si sloji6 votra miajva video karta za physx engine
 
I use only ati and intel products ;),but machine is good 5/10
 
SnG 600w ти добре ли си щом аз съм с 300w
на дъно asus m2n-sli 2 gb ram amd althone 64 x2 4600+ olverclocknat на 2.72 ghz ot 2.41 :D и видео Nvidia GeForce 8600 Gt i mi e extra да не би да искаш като го вкючи да хаби колкото sony playstation 3 колкото 2 хладилника и електрическа печка и като го вкючи да замерише хубаво аре не се излагай ;)
и пц то ми е от 2 години са ще си ввзимам една от най новите видео карти на нвидиа и един от най добрите процесори на интел може да е core i7
 
Last edited:
sng 600w ти добре ли си щом аз съм с 300w
на дъно asus m2n-sli 2 gb ram amd althone 64 x2 4600+ olverclocknat на 2.72 ghz ot 2.41 :d и видео nvidia geforce 8600 gt i mi e extra да не би да искаш като го вкючи да хаби колкото sony playstation 3 колкото 2 хладилника и електрическа печка и като го вкючи да замерише хубаво аре не се излагай ;)

абе как да ти кажа... моето видео е вързано на отделно захранване.. щото не ми се дава 500 лева за захранване ;)
 
не е силен тоя комп :) за 500лв си зимам такаф нов
 
абе как да ти кажа... моето видео е вързано на отделно захранване.. щото не ми се дава 500 лева за захранване ;)

adash nishto lichno
ama se barkash i to dosta
1 dobro markovo zahranvane za 100-tina lv shte zahranva
kot i da mu slojish
vqrvai mi
 
ще вървят взимай го.

имам 2 подобни компютъра (по-слаби от този и вървят всичките изброени само не съм пробвал pop 4). включително върви и gta 4 сече малко но се преживява.

като стана дума за захранвания според мен са доста важни. едно евтино захранване може да ти прецака дъното. на някой ако му се е случвало кондензаторите да се издуят и да се реска компа през различен период от време.
 
ще вървят взимай го.

имам 2 подобни компютъра (по-слаби от този и вървят всичките изброени само не съм пробвал pop 4). включително върви и gta 4 сече малко но се преживява.

като стана дума за захранвания според мен са доста важни. едно евтино захранване може да ти прецака дъното. на някой ако му се е случвало кондензаторите да се издуят и да се реска компа през различен период от време.

на мен ми се случи преди време, ако пак стане как да го оправя ?
 
за 700-800 лева какъв комп мога да взема за сървър на му ми трябва
 
на мен ми се случи преди време, ако пак стане как да го оправя ?

Значи това го уча ... Щом ти се ресне или спре веднага махаш сичко и го отваряш и чистиш Програмата "shina" го защитава от изгаряне ако пак и пак го вкючваш ще има "Blow this Shit" <= :D пиши ми на skype за повече инфо
 
Smeni procesora.... Moq be6e su6tia i izgorq a e komputerna 2 meseca :D:
Am Moje malko poe4e pamet :D: i HDD
 
http://911.bg/a2/offers.asp?p=3347978&parent=989

всъщност изглежда така : http://www.winboard.org/forum/attac...4870-x2-zu-heiss-sapphire-3870-scan-front.jpg

8gb ram ddr2
asus 2.2 dual core


помисли дали едно захранване за 100 лева ми храни всичко...

тая карта не струва, и естествено че захранване за 100лева ще я захрани :) моита е 5 пъти по силна и захранването ми е 140лв и грам ядове няма
 
Status
Not open for further replies.