[Dev] [Req] Да направим Web с общи усилия

Кое от изброените неща в полето на потребителското име е най-излишно?


  • Total voters
    29
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
Сбъркан е раздела....... Просто аз я бях писал в разделът "MuOnlie>Request", а са ме прехвърлили към PHP, затова е така. Повечето хора влизат в форомът на Mu Online. Това е целият проблем.
 
Last edited:

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
айде умре мечтата.... тоя общ сайт май стана мой сайт а? ако е общ трябва да се коментира и оценяват какво ще има и какво не. Без да се обиждаш ама не съм прочел кво си написал тъй като е прекалено детинско и малоумно написано с тия "есета" едва ли ще има кои да се хване да работи с теб. ако неможеш да го обесниш простичко въобще не се мъчи да си губиш времето. Ако кажем примерно че бих почнал да работя по сайта сега със сигурност бих се махнал тъй като прецених какво представляваш и не бих си губил времето с теб тъй като ще си прекалено притенциозен и капризен (мое мнение може и да бъркам). Успех в бъдеще но не виждам такова.

Под какво точно искаш да кажеш че съм капризен..... Аз обсъждам с вас, кое е възможно и кое не. Имам логическо мислене на нещата, а относно капризите, искам да кажа само предложение, ако е нещо удочно и възможно, то тогава да остане, а ако не е добра идея, просто си го кажете "Ей трепач, това нещо дето си изредил не ми харесва, не може ли да се съкрати". С тези мои изреждания, постепенно ще се съкратят нещатата в кодът и работата ще бъде по-лесна. Тези неща ги пиша, за да се обсъдят и да се каже мнение и препоръка, всичко е в първият пост и това, което викаш че "Умре мечтата" не е истина. Аз просто изказвам моето мнение какво мисля, а вие премахнете излишното което съм изредил. Това искам от вас.... Прочети мепхисто в първият пост какво съм написал, и кажи от тези неща, кое е полезно и кое вредно, кое е редно и кое не е редно, кое ще забавя заявкие и кое не. Целта е системата да работи максимално бързо и да се орежат боклуците.
 

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
Към всички said:
Ние искаме да имаме много неща но не знаем, как да го постигнем с общи усилия
Ако никой не е прочел първият пост, то тогава не знае за какво става на въпрос. Направил съм малко предложения по-горе и ми кажете, кое ви допада и кое не?
 

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
Ето, направих анкета, в която да гласувате. Ще се махне излишните неща, които са с най-много гласове.
 

NoFeaR

Well-Known Member
Joined
Feb 1, 2009
Messages
738
Reaction score
291
Да се ограничат символите на интервала от 4 до 10 - да
Да се забранят някой символи -да още при писането в полето преди да е подадена завка за регистрация.
Да се изписва съвет какво да се направи, когато сме на полето - не виждам смисъл
Да следи дали има разстояние между думите -да
Да се забрани използването на десен бутон - не виждам смисъл
Да забрани маркирането на това поле(Покрай него, не в него) -не виждам смисъл
Да забранят клавишните комбинации Ctrl+A, Ctrl+C, Ctrl+V, Ctrl+S, ако е възможно. -не виждам смисъл
Да се забрани кирилицата, и другите азбуки, и да се пише само на латиница. е това е заедно с ограничението.
Да се проверява, дали е заето това име, преди да е изпратена заявката. - мн малко хора ще го ползват
Да има ограничен брой секунди, за да се попълни полето. не виждам смисъл

Колкото по малко заявки и по малко екстри и по опростен код толкова по бърз уеб.
 

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
Да се ограничат символите на интервала от 4 до 10 - да
Да се забранят някой символи -да още при писането в полето преди да е подадена завка за регистрация.
Да се изписва съвет какво да се направи, когато сме на полето - не виждам смисъл
Да следи дали има разстояние между думите -да
Да се забрани използването на десен бутон - не виждам смисъл
Да забрани маркирането на това поле(Покрай него, не в него) -не виждам смисъл
Да забранят клавишните комбинации Ctrl+A, Ctrl+C, Ctrl+V, Ctrl+S, ако е възможно. -не виждам смисъл
Да се забрани кирилицата, и другите азбуки, и да се пише само на латиница. е това е заедно с ограничението.
Да се проверява, дали е заето това име, преди да е изпратена заявката. - мн малко хора ще го ползват
Да има ограничен брой секунди, за да се попълни полето. не виждам смисъл

Колкото по малко заявки и по малко екстри и по опростен код толкова по бърз уеб.

Има анкета за тази работа май човек, моляте маркирай по-горе, кое според теб е си е баш за кофата, могат да бъдат много неща. Така нищо не говори, да си написал, малко статистика няма да е излишна :)
 

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
NoFeaR има ното предложение !!!!!
Да се забранят някой символи още при писането в полето преди да е подадена завка за регистрация! Тази идея е много по-добра от моята !!!! Затова съм мо много благодарен!
 

Firewallcho

New Member
Joined
Apr 25, 2011
Messages
323
Reaction score
111
Кое от изброените неща в полето на потребителското име е най-излишно?
1. Това трябва да е така :)
2. Може би да бъдат позволени само от (a-z, 0-9)
3. Няма смисъл
4. Добро е като идея :)
5. Еми то и да се забрани пак има начини за купиране :)
6. Няма смисъл
7. Няма смисъл, на някой потребители Ctrl+A си сменят езика на писане :)
8. Да това е добро като идея :)
9. Естествено
10. Няма смисъл
 
  • Like
Reactions: trepa4a_3

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
Аз съм да останат следните:
1. Да се ограничат символите от 4 до 10
2. Да има разрешени символи A-Z, a-z, 0-9
3. Да се проверява, дали е заето това име, преди да е изпратена заявката.
4. Да се следи дали има интервал. Ако има да дава грешка, преди да е изпратена заявката.

Това е за мен "Потребителското име:"
Ако мислите само това да е, то тогава сме решили как да е потребителското име ;)
 

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
Хора вие, четете ли какво съм писал на първият пост?
 

oveRLuckEd

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
1,776
Reaction score
398
Аре е мойто момче, то мина една година ти още не си го почнал тоя сайт, ти ше остарееш докато го направиш тоя сайт, с идеи сайта няма да са направи сам и прочети коментара на мефисто...
 
  • Like
Reactions: trepa4a_3

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
Явно никой няма желание да обсъжа, и да предложи нещо по-добре от мен.
Хахахахахахаах. Помисли за друг проблем.

Под какво точно искаш да кажеш че съм капризен..... Аз обсъждам с вас, кое е възможно и кое не. Имам логическо мислене на нещата, а относно капризите, искам да кажа само предложение, ако е нещо удочно и възможно, то тогава да остане, а ако не е добра идея, просто си го кажете "Ей трепач, това нещо дето си изредил не ми харесва, не може ли да се съкрати". С тези мои изреждания, постепенно ще се съкратят нещатата в кодът и работата ще бъде по-лесна. Тези неща ги пиша, за да се обсъдят и да се каже мнение и препоръка, всичко е в първият пост и това, което викаш че "Умре мечтата" не е истина. Аз просто изказвам моето мнение какво мисля, а вие премахнете излишното което съм изредил. Това искам от вас.... Прочети мепхисто в първият пост какво съм написал, и кажи от тези неща, кое е полезно и кое вредно, кое е редно и кое не е редно, кое ще забавя заявкие и кое не. Целта е системата да работи максимално бързо и да се орежат боклуците.
Общо взето само ти си обсъждаш нещата.

Аре е мойто момче, то мина една година ти още не си го почнал тоя сайт, ти ше остарееш докато го направиш тоя сайт, с идеи сайта няма да са направи сам и прочети коментара на мефисто...
Чакай сега. Той обсъжда как ще изглежда полето за потребителско име.
После трябва за парола. После за e-mail.
След 5 години, може да е стигнал до бутончето "Submit".

Дори и утре да свърши с идеите относно страницата обаче, като няма кой да му пише кода... :D:
 
  • Like
Reactions: s1z3

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
(rofl) Баш няма кой да ми пише, че вие егоистите знете всичко, има кой да ми помогне! Аз не го правя само за себе си, а за всички, но се е видяло, че само аз и човекът който е свестен и се е заел, да обсъдим това, ще си има своите уважения...... Това което дрънкаш sNG са пълни глупости, за тази вот система се получи това, че съм избрал за 7 дни, и не може да се редактира. Това е първата ми анкета която съм пуснал, така че си затваряй устата, защото като гледам само ме провокираш да те напсувам яко...... а с псувните няма като мене, затова ако искаш да се бъзикаме и убиждаме, направи тема и там всеки да си каже псувнята....
 

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
Аре е мойто момче, то мина една година ти още не си го почнал тоя сайт, ти ше остарееш докато го направиш тоя сайт, с идеи сайта няма да са направи сам и прочети коментара на мефисто...

Ако мефисто си има зор за някого, да ме намери в скайп да обсъдим някой неща, а не само да се надува....... За остаряване няма да се остарее, защото не бързам за никъде..... Искам всичко да се обмисли и да се направи хубаво.
 

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
Сега ще си дам благодарностите, на хората, които са написали нещо съществено и много полезно, затова този пост, който си заслужава благодарности и не е СПАМ, ще получи едно голямо "THANKS" от мен, направете и вие това, за хората които заслужават вашите увации!
 

trepa4a_3

New Member
Joined
Apr 26, 2009
Messages
300
Reaction score
14
Дано да няма сърдити! Всики който си го е заслужил съм му дал своето уважение, направете това и вие!
 

oveRLuckEd

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
1,776
Reaction score
398
Ако мефисто си има зор за някого, да ме намери в скайп да обсъдим някой неща, а не само да се надува....... За остаряване няма да се остарее, защото не бързам за никъде..... Искам всичко да се обмисли и да се направи хубаво.

mephisto да не се надува тъй ли, виж са ти къв си надут кат пуяк пък не ставаш за нищо и твойто "МЕРСИ" не означава нищо ако ще да е и с размер 99999 пиксела
 

NoFeaR

Well-Known Member
Joined
Feb 1, 2009
Messages
738
Reaction score
291
Аз вече почти трета година се опитвам да разбера защо
всички гледате да обидите някого да го изкарате некадърен.
Вижте какво ще ви кажа най добре ще бъде да се стегнете
малко и стига с тоя спам.Този бил такъв онзи бил такъв винаги
гледате да оплювате някои който се опитва все от някъде да
започне да прави нещо.
Оставете го момчето нека опита никой не се е родил научен.
На който не му е приятна темата да не пише.
Няма една чиста тема без спам във форума.
 

StoneAngel

Well-Known Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,077
Reaction score
193
Вие , може или неможе си .... ! Момчето иска да направи нещо пак всички го плюете 0.о . Може ида него направи добре но поне ще е положило труд . А не като вас разбирачите , дето от 20 теми със неща който правите сигорно 1-2 са довършени !
 
Status
Not open for further replies.