[AD] ReloadMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 100%

4/10 много често спираш или ти е от интернета направи нещо по въпроса :)

Не го е спирал той.. аз му спирах сайта щото много ма ядоса като ми копна подписа
 
Не го е спирал той.. аз му спирах сайта щото много ма ядоса като ми копна подписа

ясно начи нема го има повече ?
 
Ще го има. Няма да го спра заради такива ламери като Elven ;) пробвай са пак да floodish смешен ;]
 
Ще го има. Няма да го спра заради такива ламери като Elven ;) пробвай са пак да floodish смешен ;]

Но проблемо шефе (xaxa)
Сайта е OFFLINE !

Едит: Спирам да прая атаки. Вече да знаеш да не копираш :)
 
Last edited:
Май е ONLINE шефе ;) Ай стига си спамил темата боклук. Моля модераторите да изтрият спамерските коментари на Elven
 
Май е ONLINE шефе ;) Ай стига си спамил темата боклук. Моля модераторите да изтрият спамерските коментари на Elven

(fubar)Пак си помисли дали е онлине защото сайта не го отваря може да не се хвалиш толкова и да не обиждаш тези които разбират повече от теб ! ! ! (sec)
 
(fubar)Пак си помисли дали е онлине защото сайта не го отваря може да не се хвалиш толкова и да не обиждаш тези които разбират повече от теб ! ! ! (sec)

@lekov95 шшшшшшшшшт , колко повече пък да разбира . . .

Аз го казах и в друга тема, продължавате с помярщините!

Вместо да питате, къде е проблема, с нещо да помогнем. . . .
А вие . . . това всеки го може! Задръжте си малоумните коментари за себе си ! ! Никои не е длъжен да ви търпи.

@Elven ти какво, промени държанието за 2 седмици, колкото да ти се помогне и отново старата песен на нов глас а ?
 
@lekov95 шшшшшшшшшт , колко повече пък да разбира . . .

Аз го казах и в друга тема, продължавате с помярщините!

Вместо да питате, къде е проблема, с нещо да помогнем. . . .
А вие . . . това всеки го може! Задръжте си малоумните коментари за себе си ! ! Никои не е длъжен да ви търпи.

@Elven ти какво, промени държанието за 2 седмици, колкото да ти се помогне и отново старата песен на нов глас а ?

Който се държи добре със мен и аз се държа добре със него :)
Той копира подписа, копира и темата на Achov. Както каза Стоян "Копирването без съгласие ви превръща в безмозъчни идиоти, копиращи човешкия труд наготово, без да се потрудят да измислят нещо собствено!" не казвам ,че и аз не съм от тези хора които копират, всеки копира но си има граници :)
 
@lekov95 шшшшшшшшшт , колко повече пък да разбира . . .

Аз го казах и в друга тема, продължавате с помярщините!

Вместо да питате, къде е проблема, с нещо да помогнем. . . .
А вие . . . това всеки го може! Задръжте си малоумните коментари за себе си ! ! Никои не е длъжен да ви търпи.

@Elven ти какво, промени държанието за 2 седмици, колкото да ти се помогне и отново старата песен на нов глас а ?

Само по сървърите си личи .... NO COMMENT
 
Само по сървърите си личи .... NO COMMENT

Абе малак, кво само по сървърите си личи ?
Това дава ли му право, на такова отношение ?
90% от народа след 94-та година, сте ебахти повредените келеши ! !

Приемате всичко за даденост, мислите си, че като играете тая и оная игра и там сте по-силни и умни от останалите "би трябвало така да е навсякъде". Не всичко е игра, по съвземете се и слезте на земята.
Не ви виня твърде много, защото ДО НЯКЪДЕ и аз съм бил като вас на 14,15,16 години. Въпроса е, като поколението поумнява по-бързо вече, защо вие не поумнявате, като поколението схваща по-бързо вече, защо вие не схващате, защо не се научите от хората минали по вашия път и да бъдете хора? ! ? ! А продължавате да затъпявате, което е много жалко.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: u3p0gA
Абе малак, кво само по сървърите си лични ?
Това дава ли му право, на такова отношение ?
90% от народа след 94-та година, сте ебахти повредените келеши ! !

Приемате всичко за даденост, мислите си, че като играете тая и оная игра и там сте по-силни и умни от останалите "би трябвало така да е навсякъде". Не всичко е игра, по съвземете се и слезте на земята.
Не ви виня твърде много, защото ДО НЯКЪДЕ и аз съм бил като вас на 14,15,16 години. Въпроса е, като поколението поумнява по-бързо вече, защо вие не поумнявате, като поколението схваща по-бързо вече, защо вие не схващате, защо не се научите от хората минали по вашия път и да бъдете хора? ! ? ! А продължавате да затъпявате, което е много жалко.

Айде замълчи моляте... Така наречения "министър на образованието" смята ,че сме малки генийчета. Аз съм 7-клас и уча материал който бащами го е учил 10 ... Това ,че си по-голям от някой потребители във форума не ти дава право да се правиш на голям мажага. Ти си потребител, ти си равен със нас.
 
Нямаше сайт защото има жалки хора които ме флоодят и ми спират нета :mad: Някой ако може да ми помогне да се справя с този проблем да ми драсне едно ЛС или да ми пише в скайп. Ще съм му много благодарен!
 
Нямаше сайт защото има жалки хора които ме флоодят и ми спират нета :mad: Някой ако може да ми помогне да се справя с този проблем да ми драсне едно ЛС или да ми пише в скайп. Ще съм му много благодарен!

Пиши ми във скайп да ти дам един метод който аз ползвам :)
 
Първо: Не се правя на мъжага и не съм казал, че съм нещо повече! !
Второ: Не ми обяснявай какво учите, то си личи:

Айде замълчи моляте... Така наречения "министър на образованието" смята ,че сме малки генийчета. Аз съм 7-клас и уча материал който бащами го е учил 10 ... Това ,че си по-голям от някой потребители във форума не ти дава право да се правиш на голям мажага. Ти си потребител, ти си равен със нас.

Пиши ми във скайп да ти дам един метод който аз ползвам :)

Толкова ли трудно беше ?
 
Last edited:
u3pog сървъра си е добре ма това често спиране ебава работата земи направи нещо по въпроса :)
 
u3pog сървъра си е добре ма това често спиране ебава работата земи направи нещо по въпроса :)

Проблема е, че момчето не може да се защити от флоодене :(
Само не знам, какво им бърка в здравето на тия келеши, нечий сървър ?
Кво толкова имат работа, да барат дето не им е работа.
Ама аз не един път съм го казвал,
БЪЛГАРСКА РАБОТА, В ПОМИЯТА ЩЕ СИ УМРЕТЕ! ! !
 
  • Like
Reactions: Wurlol
Проблема е, че момчето не може да се защити от флоодене :(
Само не знам, какво им бърка в здравето на тия келеши, нечий сървър ?
Кво толкова имат работа, да барат дето не им е работа.
Ама аз не един път съм го казвал,
БЪЛГАРСКА РАБОТА, В ПОМИЯТА ЩЕ СИ УМРЕТЕ! ! !
Точно така.Българите сами се прецакват и си пречат вместо да си помагаме.Най-лесно е да пречиш на някой.
 
DarkEvil пише - Wurlol пише след него как го подкрепя и колко е прав.
И обратното.