[Help] Register Problem

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
Привет на всички !
Трябва ми помощ ето го и проблема - когато някой иска да се регистрира в сайта пише че регистрацията е успешна но ... Смених няколко уеба но пак така ,
Казаха ми че трябва да направя ДБ-тата наново но не искам да рестартирвам сървъра ::s: А ако трябва задължително да направя ДБ-тата наново как да запазя таблиците със итемите геройте сандъците е тн ...

Благодаря за отделеното време ::):


Едит: извинявам се че пиша пак тук , но да не правя нова тема . Та ето и другият ми въпрос - трябва ми скрипт за тва на който левел реснеш толкова точки да дава - 330 левел -330точки 350 левел 350 точки !
Благодаря ...
 
Last edited:
Привет на всички !
Трябва ми помощ ето го и проблема - когато някой иска да се регистрира в сайта пише че регистрацията е успешна но ... Смених няколко уеба но пак така ,
Казаха ми че трябва да направя ДБ-тата наново но не искам да рестартирвам сървъра ::s: А ако трябва задължително да направя ДБ-тата наново как да запазя таблиците със итемите геройте сандъците е тн ...

Благодаря за отделеното време ::):


Едит: извинявам се че пиша пак тук , но да не правя нова тема . Та ето и другият ми въпрос - трябва ми скрипт за тва на който левел реснеш толкова точки да дава - 330 левел -330точки 350 левел 350 точки !
Благодаря ...
Ами ако мд5 е офф го напрай он gl :)
 
Не е от мд5 , не сам чак толкова зле ::p:
 
Правиш си бакъп,триеш старите бази,слагаш новите файлове,ресторваш с бакъпа който си направил и си готов.
 
Правиш си бакъп,триеш старите бази,слагаш новите файлове,ресторваш с бакъпа който си направил и си готов.

Венци без моите уроци ::d:
 
Правиш си бакъп,триеш старите бази,слагаш новите файлове,ресторваш с бакъпа който си направил и си готов.

Знам как се прави , искам да знам как да преместя таблиците от старите ДБ в новите смисал да се запазят геройте съндъците и тн ,да не се ресва сървъра ! ХЕЛП МЕЕ :;:)
 
Хайде де пичаги , толкова много добри има дето разбират ... да помогнат на тези които по не разбират или ако някой иска да ми пише на скайпа да ми помогне ...

Сажелявам че пиша пост след пост :cry:
 
Правиш си бакъм означава да ги запазиш
 
Привет на всички !
Трябва ми помощ ето го и проблема - когато някой иска да се регистрира в сайта пише че регистрацията е успешна но ... Смених няколко уеба но пак така ,
Казаха ми че трябва да направя ДБ-тата наново но не искам да рестартирвам сървъра ::s: А ако трябва задължително да направя ДБ-тата наново как да запазя таблиците със итемите геройте сандъците е тн ...

Благодаря за отделеното време ::):


Едит: извинявам се че пиша пак тук , но да не правя нова тема . Та ето и другият ми въпрос - трябва ми скрипт за тва на който левел реснеш толкова точки да дава - 330 левел -330точки 350 левел 350 точки !
Благодаря ...


1. Мога да ти помогна :)
2. Ето как...

Значи, при (INSERT INTO MEMB_INFO), в таблица memb_guid ред 1 т.е. ID регистърът ти не променя стойността т.е. ако аз съм потребител номер 1... ID ще ми е 1 и ако след мен се регистрира друг потребител неговият ID, ще е 2...проблемът идва от там че когато потребител 2 се регистрира скрипта на update ID... и го пуска с същото като на потребител 1 и го отчита като повтаряне за това съответно не прави регистрация :)

Скоро ще завърша скрипта за регистрации, който няма този проблем т.е. Credits са си мой и БЪГ'а е оправен :)

м/у този проблем не е често срещан но все пак добре че се досетих как се оправя... и ако имате и Вие такъв да не си рестартирате БД
 
1. Мога да ти помогна :)
2. Ето как...

Значи, при (insert into memb_info), в таблица memb_guid ред 1 т.е. Id регистърът ти не променя стойността т.е. ако аз съм потребител номер 1... Id ще ми е 1 и ако след мен се регистрира друг потребител неговият id, ще е 2...проблемът идва от там че когато потребител 2 се регистрира скрипта на update id... и го пуска с същото като на потребител 1 и го отчита като повтаряне за това съответно не прави регистрация :)

Скоро ще завърша скрипта за регистрации, който няма този проблем т.е. Credits са си мой и БЪГ'а е оправен :)

м/у този проблем не е често срещан но все пак добре че се досетих как се оправя... и ако имате и Вие такъв да не си рестартирате БД

Пич аз се ядосах и вече го реснах но все пак ще е добре да го дадеш :;):
 
нищо не мога да схвана... каде се намира тва insert into memb_info и мд5 мерси предварително и плс обяснете като за по прост човек ;)
 
нищо не мога да схвана... каде се намира тва insert into memb_info и мд5 мерси предварително и плс обяснете като за по прост човек ;)

МД5 те пита дали да го махнеш още при инсталацията на уеба.
 
Еми моя проблем с Season 3 никой не можа да ми помогне аз пък правя по 1 регистрация и до там повече не мога ... и аз незнам от какво е ако някой разбира да каже