[Help] Register Problem

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
Привет на всички !
Трябва ми помощ ето го и проблема - когато някой иска да се регистрира в сайта пише че регистрацията е успешна но ... Смених няколко уеба но пак така ,
Казаха ми че трябва да направя ДБ-тата наново но не искам да рестартирвам сървъра ::s: А ако трябва задължително да направя ДБ-тата наново как да запазя таблиците със итемите геройте сандъците е тн ...

Благодаря за отделеното време ::):


Едит: извинявам се че пиша пак тук , но да не правя нова тема . Та ето и другият ми въпрос - трябва ми скрипт за тва на който левел реснеш толкова точки да дава - 330 левел -330точки 350 левел 350 точки !
Благодаря ...
 
Last edited:

vencitooo

New Member
Joined
Jan 13, 2009
Messages
38
Reaction score
4
Привет на всички !
Трябва ми помощ ето го и проблема - когато някой иска да се регистрира в сайта пише че регистрацията е успешна но ... Смених няколко уеба но пак така ,
Казаха ми че трябва да направя ДБ-тата наново но не искам да рестартирвам сървъра ::s: А ако трябва задължително да направя ДБ-тата наново как да запазя таблиците със итемите геройте сандъците е тн ...

Благодаря за отделеното време ::):


Едит: извинявам се че пиша пак тук , но да не правя нова тема . Та ето и другият ми въпрос - трябва ми скрипт за тва на който левел реснеш толкова точки да дава - 330 левел -330точки 350 левел 350 точки !
Благодаря ...
Ами ако мд5 е офф го напрай он gl :)
 

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
Не е от мд5 , не сам чак толкова зле ::p:
 

vencitooo

New Member
Joined
Jan 13, 2009
Messages
38
Reaction score
4
Правиш си бакъп,триеш старите бази,слагаш новите файлове,ресторваш с бакъпа който си направил и си готов.
 

Shaker

Active Member
Joined
Aug 19, 2008
Messages
611
Reaction score
145
Правиш си бакъп,триеш старите бази,слагаш новите файлове,ресторваш с бакъпа който си направил и си готов.

Венци без моите уроци ::d:
 

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
Правиш си бакъп,триеш старите бази,слагаш новите файлове,ресторваш с бакъпа който си направил и си готов.

Знам как се прави , искам да знам как да преместя таблиците от старите ДБ в новите смисал да се запазят геройте съндъците и тн ,да не се ресва сървъра ! ХЕЛП МЕЕ :;:)
 

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
Хайде де пичаги , толкова много добри има дето разбират ... да помогнат на тези които по не разбират или ако някой иска да ми пише на скайпа да ми помогне ...

Сажелявам че пиша пост след пост :cry:
 

gringusta

New Member
Joined
Jun 19, 2008
Messages
66
Reaction score
2
Правиш си бакъм означава да ги запазиш
 

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Привет на всички !
Трябва ми помощ ето го и проблема - когато някой иска да се регистрира в сайта пише че регистрацията е успешна но ... Смених няколко уеба но пак така ,
Казаха ми че трябва да направя ДБ-тата наново но не искам да рестартирвам сървъра ::s: А ако трябва задължително да направя ДБ-тата наново как да запазя таблиците със итемите геройте сандъците е тн ...

Благодаря за отделеното време ::):


Едит: извинявам се че пиша пак тук , но да не правя нова тема . Та ето и другият ми въпрос - трябва ми скрипт за тва на който левел реснеш толкова точки да дава - 330 левел -330точки 350 левел 350 точки !
Благодаря ...


1. Мога да ти помогна :)
2. Ето как...

Значи, при (INSERT INTO MEMB_INFO), в таблица memb_guid ред 1 т.е. ID регистърът ти не променя стойността т.е. ако аз съм потребител номер 1... ID ще ми е 1 и ако след мен се регистрира друг потребител неговият ID, ще е 2...проблемът идва от там че когато потребител 2 се регистрира скрипта на update ID... и го пуска с същото като на потребител 1 и го отчита като повтаряне за това съответно не прави регистрация :)

Скоро ще завърша скрипта за регистрации, който няма този проблем т.е. Credits са си мой и БЪГ'а е оправен :)

м/у този проблем не е често срещан но все пак добре че се досетих как се оправя... и ако имате и Вие такъв да не си рестартирате БД
 

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
1. Мога да ти помогна :)
2. Ето как...

Значи, при (insert into memb_info), в таблица memb_guid ред 1 т.е. Id регистърът ти не променя стойността т.е. ако аз съм потребител номер 1... Id ще ми е 1 и ако след мен се регистрира друг потребител неговият id, ще е 2...проблемът идва от там че когато потребител 2 се регистрира скрипта на update id... и го пуска с същото като на потребител 1 и го отчита като повтаряне за това съответно не прави регистрация :)

Скоро ще завърша скрипта за регистрации, който няма този проблем т.е. Credits са си мой и БЪГ'а е оправен :)

м/у този проблем не е често срещан но все пак добре че се досетих как се оправя... и ако имате и Вие такъв да не си рестартирате БД

Пич аз се ядосах и вече го реснах но все пак ще е добре да го дадеш :;):
 

richard

New Member
Joined
May 13, 2009
Messages
8
Reaction score
0
нищо не мога да схвана... каде се намира тва insert into memb_info и мд5 мерси предварително и плс обяснете като за по прост човек ;)
 

Filth

New Member
Joined
Aug 16, 2008
Messages
209
Reaction score
29
нищо не мога да схвана... каде се намира тва insert into memb_info и мд5 мерси предварително и плс обяснете като за по прост човек ;)

МД5 те пита дали да го махнеш още при инсталацията на уеба.
 

ludlud

Active Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
917
Reaction score
101
Еми моя проблем с Season 3 никой не можа да ми помогне аз пък правя по 1 регистрация и до там повече не мога ... и аз незнам от какво е ако някой разбира да каже