[AD] ReflexMu Hard 97d99i Exp: 150x Drop: 60%

Майкоооооооооооооооооооооооо какъв е тоя сайт бе човек 0.о
 
StoneAngel ще го оправя спокойно .. сега се захващам с това :)
 
airotica пич смениси хоста защото с servegame.com ще си береш ядове примерно на някой ще им изписва Not Fount ..... на други няма да им зарежда казвам ти от личен опит!!!
 
airotica пич смениси хоста защото с servegame.com ще си береш ядове примерно на някой ще им изписва not fount ..... на други няма да им зарежда казвам ти от личен опит!!!

Прав си. На мен само ми зарежда и до там ....... Поне не е max exp и max drop като повечето сървъри.
 
airotica пич смениси хоста защото с servegame.com ще си береш ядове примерно на някой ще им изписва not fount ..... на други няма да им зарежда казвам ти от личен опит!!!

Така ти го зарежда защотото сменя уеб сайта сега и още не е инсталиран сега му помагам малко за това...

P.s Ще то смени да е на нещо друго ;)
 
Last edited:
Vasko неговоря за сега катоцяло така става, ако изкаш ми вярваи подобре го смени на hopto.org или syste.net май така беше !!!Най-голям проблем ще има с чужден ци и някой интернет доставчици с нереални ИП-та !!!Просто казвам защото доскора и аз имах проблем !
 
Еххх да не видите нещи веднага ми копирахте titlebar-a ...... btw МНОГО се съмнявам че е secure by Backoo ама как да е.... признавам си дребнав съм ама мразя да копирате ..... website by Backoo ?? пич тфа в BZ style-a e xa ......
 
Еххх да не видите нещи веднага ми копирахте titlebar-a ...... btw МНОГО се съмнявам че е secure by Backoo ама как да е.... признавам си дребнав съм ама мразя да копирате ..... website by Backoo ?? пич тфа в BZ style-a e xa ......

No comment за някой от нещата ще се сменят както преди казах... само да питам на кого е Secure? :think:
Дам това е и 0.8 оригинал и BattleZone слети и едитнати на 90%. Запазих CP на BattleZone понеже според мен е по надежден и по удобен. И прецених да не е разделено както при теб в EscapeMU Style на три понеже т'ва сайтче го имат всички и 80% от сърварите и са с него. Аз махнах третата колона и затова прилича на BattleZone Style.
 
Last edited:
Не само за това прилича... Основата е същата и подредбата на файловете! Но аз лично нямам проблеми. :)
Сменете си sql pwd-то малко по-сложна да е. И няма да е зле да блокнете sql terminala ;]
 
Last edited:
Не само за това прилича... Основата е същата и подредбата на файловете! Но аз лично нямам проблеми. :)
Сменете си sql pwd-то малко по-сложна да е. ;]

Това се опитах да му кажа и аз... за паролата :;): А за основата на уеба дам и то него крия. Но освен потребителският панел който несам пипал всичко друго само го сменил/редактирал и има още много за оправяне и орязване на някой излищи неща по страницата, но това нещо имам време и възможност да го правя след работа. Предполагам, че до седмица ще го довърша окончателно и ще сменя титлебара :) и тогава ще го пусна като рескин или релийз (за което ще направя консултация с хората който са направили BattleZone Style).
 
Някой хора не знаят как се пише във форум.....
 
Някой хора не знаят как се пише във форум.....


Абе той пише по същия начин ,както в bz... ^_^ ама всяко мнение го трия от там.. апък тука неможе (speechless)-:)