[AD] RealMu 97d99i Exp: 250x Drop: 80%

krasimir4o

New Member
Joined
Jun 1, 2010
Messages
68
Reaction score
2
[AD] RealMu 97d99i Exp: 1500x Drop: 80%

Server is Offline because of you ;)
 
Last edited:
Bless,Soul, JOL rate = 100%
ChaosMachine for 10/11 = 50%
ChaosMachine + luck for 10/11 = 75%
Zen for reset = 50 000 000
 
complete failure stupid server stupid admin

xaxaaxax... SmeX !!! MERSI ZA IP - TO --- SKORO BAN :) By x3mSm : wtF ? :D:
 
това с changepwd сефте го виждам, но като се логнеш бачка..
изглежда създателя на уеба се е престарал от защити (rock)
 
Аз последно когатоя бях с това име РеаЛ-Му не само ме хакнаха и ми истриха всичко свързано с Му :Д
 
Аз последно когатоя бях с това име РеаЛ-Му не само ме хакнаха и ми истриха всичко свързано с Му :Д

Еми ти си бот.
 
това с changepwd сефте го виждам, но като се логнеш бачка..
изглежда създателя на уеба се е престарал от защити (rock)

да е престарал се е толкова че всеки момент могат да те хакнат... смени си сайта това те съветвам
 
да е престарал се е толкова че всеки момент могат да те хакнат... смени си сайта това те съветвам
Де да имаше един дето е добър и да му работи всичко..
всичките са качени и след това отдолу има 100 поста кое как се оправя, защото всичко е бъгаво.

Бих бил благодарен ако някой ми даде 1 нормален работещ уеб...
 
Еми ти си бот.

Преди 1-2 години бях от тогава много съм напреднал :) ... И ако искаш да знаеш ме хакнаха с ония XSS скрипт за уплоад дето ти казах да си го махнеш щото и ти щеше да поемеш аспирина анално. И да не си мислиш че не могат да ти хакнат сървара аз ако не мога има по напреднали в тея работи..
 
Още нещо искам да питам, ако може..
Как да направя ГМ-то невидим, кой беше ctrl code?
Благодаря!
 
за 97+99 мисля , че неможе да се направи невидим .. но все пак пробвай с 32 .. знам че попринцип за ГМ на 97+99 е 8 .. така че.. Try it !
 
за 97+99 мисля , че неможе да се направи невидим .. но все пак пробвай с 32 .. знам че попринцип за ГМ на 97+99 е 8 .. така че.. Try it !

Стаа с сет на +15
 
не бе :Д:Д:Д той има предвид .. мисля че беше така на версия 1.0м има 2 опции за ГМ видим и невидим .. и тоз невидимия май се води админ.. и обикновенния с ctl код 8 е видим за всички а този с другия код е видим само за админа т.е. играчите не го виждат ..
 
Де да имаше един дето е добър и да му работи всичко..
всичките са качени и след това отдолу има 100 поста кое как се оправя, защото всичко е бъгаво.

Бих бил благодарен ако някой ми даде 1 нормален работещ уеб...

първо си намери хубав админ не някъв дечко и тогава си търси уеб
 
първо си намери хубав админ не някъв дечко и тогава си търси уеб
Дечкото го изнесох, това беше най-голямата грешка на сървъра...
 
New Web(75% translated) останалото ме мързи (*)
 
New Web(75% translated) останалото ме мързи (*)

Ии не функционира добави точки, ресни герой... и така нататък. Може и това да оправите..