[Req] Pvp stats for SM

MORETI

New Member
Joined
Oct 26, 2015
Messages
2
Reaction score
0
Здравейте, искам да ви помоля за съвет относно PVP STATS за SM.

Версията е 97д, см-то е със сет dark side + 11+28+luck+rate+dd. Shielda e gs rate dd luck 28. Ringovete rate dd hp rec 3%. Pendant of fire rate + inc dmg + hp rec 3%. Стафа е Kondum + exl dmg + inc 2. Wingsa + 11 + luck + ML + hp7.

Oбщият брой точки е 32 740.


Имайте предвид, че PVP-to e с конкретна цел - няколко други см-та, даже конкретно едно. Всяко едно от тях също е с много добри items и облечено изцяло (крила рингове стаф, сет ).

Задължително agi. трябва да бъде 19560, strenght не се слага.

Дилемата е как да се разпределят останалите точки. Колко на ene, колко на vit.

Към момента съм пробвал над 15 комбинации, със същия статс, с различно разпределяне на точките между ene и vit.

Всеки опит имаше различен ефект, но не и такъв какъвто искам. Остават един, двама, които очевидно са по - добри в разпределянето на точките от мен.

Така, че моля за съвет и помощ. Моля да се дават премислени и изпитани разпределения на статс, а не просто спам. Благодаря ви
 
Задължително agi. трябва да бъде 19560, strenght не се слага.
Обясни ми това какво значи.
 
Значи, че с толкова Agility постигам максималния speed. И наблюденията ми до този момент са, че с толкова agility SM-то се държи най - добре в pvp. Пробвах с по - малко agility, не ми се получава.

Strenght не се слага просто защото не ти е необходим за да ти зачита item-ите. С 0 str. ти важи defence-a на сет, %дмг на стафф, и т.н.


Дилемата е в разпределянето на останалите точки. Смятах доста, пробвах доста комбинации и въпреки това не стигам до някакво съвършенство.