[Release] PsyMuWeb Free

Боклук трябва да се защити

Тихо бе мн си краен.Има си защита незнам до колко е добра ,не съм тествал уеба .
 
Боклук трябва да се защити

Ма голям си разбирач... ::x::fubar: мисля, че сигорноста на този уеб е малко по-голямо ново от тези който са пуснати в момента и незнам, но ти май си леко сляп... невиждая ли коя платформа ползва този уеб...? :fubar: мисли първо да пишеш и да спамиш в темата.

P.S Очаквайте два ъпдейта близката седмица.
 
VeRy Go0D WeB 9/10 :p Само малко по дизайна не ми допада.
 
Ма голям си разбирач... ::x::fubar: мисля, че сигорноста на този уеб е малко по-голямо ново от тези който са пуснати в момента и незнам, но ти май си леко сляп... невиждая ли коя платформа ползва този уеб...? :fubar: мисли първо да пишеш и да спамиш в темата.

P.S Очаквайте два ъпдейта близката седмица.

Нали този уикенд триабваше да е упдейта :sun: (поне така четох в рагезоне) очаквам го дано да се е получило добро ,че да го слагам в действие.
 
Нали този уикенд триабваше да е упдейта :sun: (поне така четох в рагезоне) очаквам го дано да се е получило добро ,че да го слагам в действие.

Дам и аз така знам, но питах ShadowKing като му давах някой нови предложения за уеба и той каза, че малко ще се позабавят ;) все пак хубавите неща стават бавно :p
 
да става уебчето но като дизайн е отваратително иначе 8/10 ;)

И кое е отвратително господине?Е тъй много се дразня някой да ми се прай на разбирач...Дизайна е супер само меню-то е много голямо...