[Help] Pshycho Stats

DarkEvil

Active Member
Joined
Jan 29, 2011
Messages
516
Reaction score
106
Здравейте.

Подкарвам "PsychoStats" сайта и всичко останало.
Но нещо не мога да го свържа с сървъра и не ми излизат играчите. . .
Някой знае ли как да се справя с това животно?

Благодаря предварително.
 
ами да трябва да разрешиш на amxmodx да ползва mysql и чак тогава ще може да ти вади статистиката
 
Ами трябва да включиш модула mysql или нещо такова беше и да настроиш товато да се свързва с сайта ти но тези системи използват друг начин за връзка който е HLLOGS или нещо такова не се сещам за което трябва да се сложи една cvar в server.cfg за да изпраща едни файлове към сайта но за това ти трябва cron за да може от тези файлове да си извлича нужното :) Тук ти го обясних по накратко да ти кажа и аз неуспях с това нещо :D но все пак научих това онова :)
 
  • Like
Reactions: DarkEvil
Някой може ли да ми даде плъгина, за респаун, където след умиране спаундва на различни места ?
И този където, който направи определен брой фрагове, печели играта!
 
От скоро се опитвам да го подкарам и въпросният статс е по съвсем различен начин от обикновенните статсове.
Уеб частта се инсталира и настройва. На сървър частта е малко объркано и трябва да има наличен Perl(ActivePerl) с инсталиран DBD-mysql, след което трябва да бъде написано в server.cfg Log On и да се инсталират скриптовете от psychostats (в папката на Perl) който са пригодени за работа с Perl, настройва се stats.cfg с конфигурацията на mysql (host,user,pass,db) и ръчно се пуска файла stats.pl за да ъпдейтне информацията от сървърното пц до mysql сървъра.
Надявам се да не съм пропуснал нещо и да съм бил полезен!
 
Last edited:
От скоро се опитвам да го подкарам и въпросният статс е по съвсем различен начин от обикновенните статсове.
Уеб частта се инсталира и настройва. На сървър частта е малко объркано и трябва да има наличен Perl(ActivePerl) с инсталиран DBD-mysql, след което трябва да бъде написано в server.cfg Log On[/b] и да се инсталират скриптовете от psychostats (в папката на Perl) който са пригодени за работа с Perl, настройва се stats.cfg с конфигурацията на mysql (host,user,pass,db) и ръчно се пуска файла stats.pl за да ъпдейтне информацията от сървърното пц до mysql сървъра.
Надявам се да не съм пропуснал нещо и да съм бил полезен!


Според мен ще му е по лесно ако ползва HLStatsX понеже те са си направили едно приложенийце което автоматично ги обновява с stats.pl нещо като Cron :)
 
Аз все още имам проблеми с това приложение някак много завъртяна стана работата с тези статистики.