[AD] ProudMu 98z Exp: 350x Drop: 75%

Сървъра е як но се спира много често за това 5/10
 
Дизайна ми харесва, но като цяло рейтовете не са мой тип..много фън ми се вижда пък и от 1 седмица, а вече половината сървър е макс...не мисля, че ще се задържи дълго

5/10
 
Сървърът ще бъде спрян за около час понеже през изминалият ден и половина не бях в града, а администратора е оплескал малко нещата...
 
това му даже и защита няма праскам си с хака и неме интересува.. 4/10 ;)
 
Ако бъг ... вечерта оставям в сандъка близо 200к зен и го забивам с 10к в арена... на сутринта логично били ме какво правили незнам в мене нямах зен това си е нормално ... отивам до сандъка и какво да видя от 200к имах 10к :D Е и то значението да се слага в сандъка зен се изпарява...
 
Ако бъг ... вечерта оставям в сандъка близо 200к зен и го забивам с 10к в арена... на сутринта логично били ме какво правили незнам в мене нямах зен това си е нормално ... отивам до сандъка и какво да видя от 200к имах 10к :D Е и то значението да се слага в сандъка зен се изпарява...

Това не е бъг. Така е направена играта. Ако искаш да не ти се изпаряват ги слагай в друг герой.
 
haha bravo 4e i se hvali6 :D naglosta nqma granici,ama ne e na6 problem 4e ti si bavnorazviva6t kele6 deto po cql den stoi pred kompa i igrae igra na 50 godini,za6toto e bot...
Po temata ,,CHANGE CLASS,, za men e nai golqma lainariq koqto sam vijdal v MU,gleda6 otna4alo 70% SM , 25% MG drugoto ELF posle 95% BK tapa boza e tova :D
 
haha bravo 4e i se hvali6 :D naglosta nqma granici,ama ne e na6 problem 4e ti si bavnorazviva6t kele6 deto po cql den stoi pred kompa i igrae igra na 50 godini,za6toto e bot...
Po temata ,,CHANGE CLASS,, za men e nai golqma lainariq koqto sam vijdal v MU,gleda6 otna4alo 70% SM , 25% MG drugoto ELF posle 95% BK tapa boza e tova :D

Пиши на кирилица!

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

има правила и ти си нарушил поне 2 от тях.