[AD] ProteCT-BG Mu Exp: 250x Drop: 70%

Status
Not open for further replies.
Да се беше постарал малко с дизайна 4/10

1.Не съм го правил аз..
2.Дизайна мисля че е много добре (y)

Ще имам предвит твойто мение може да направим нов дизайн :)
 
И DarkMaster mu да му направиш името пак няма да имаш хора :)
 
  • Like
Reactions: mi7aka
И DarkMaster mu да му направиш името пак няма да имаш хора :)

Този коментар да не е заради Nickа ти , защо трябва да си избиваш комплекс заради името на му-то ?
 
И DarkMaster mu да му направиш името пак няма да имаш хора :)

Не е ли негов избора на име? Ебати комплексите, ебати чудото..
 
Ох тоя синия дизайн ми дразни очите но добра работа като цяло
 
Ох тоя синия дизайн ми дразни очите но добра работа като цяло

Така е ще имам предвид дизайна защото всяко око го дразнят различни цветове затова дизайна трябва да бъде класически (Черно и бяло) .
 
Така е ще имам предвид дизайна защото всяко око го дразнят различни цветове затова дизайна трябва да бъде класически (Черно и бяло) .

Препоръчвам ти сивите цветове (wasntme)
 
Този коментар да не е заради Nickа ти , защо трябва да си избиваш комплекс заради името на му-то ?
ти знаеш ли изобщо какво означава думата "комплекс" ?Употребяваш я адски безсмисленно (chuckle)
 
ти знаеш ли изобщо какво означава думата "комплекс" ?Употребяваш я адски безсмисленно (chuckle)



(y) :D:
 
ти знаеш ли изобщо какво означава думата "комплекс" ?Употребяваш я адски безсмисленно (chuckle)

Защо да не знам какво означава "КОМПЛЕКС" ... Комплекса може да е и чуство за вина , а твоя случей немога да ти кажа какъф комплекс те избива щото или завиждаш или те е ят на името което не говори добре..
 
абе мишко,аз когато съм се занимавал с тези работи на тебе ти е трябвала стълба да се качиш на килима,комплекса може да те плющи тебе щото нямаш хора та тръгнал(с глуповатата си идея) че ако си преименува името на някой който е имал по известен сървър и ще се напълни.
Самозванец ;)
 
абе мишко,аз когато съм се занимавал с тези работи на тебе ти е трябвала стълба да се качиш на килима,комплекса може да те плющи тебе щото нямаш хора та тръгнал(с глуповатата си идея) че ако си преименува името на някой който е имал по известен сървър и ще се напълни.
Самозванец ;)

Ако те интерсува , домейна е купен преди 9 месеца и беше предвиден за cs сайт ... Нито съм мислил да зимам името на известен МУ сървър нито имам комплекс , за това че нямам хора (finger)
 
Status
Not open for further replies.