[Release] ProMuWeb 0.1

MadBoy

New Member
Joined
Apr 27, 2008
Messages
805
Reaction score
152
ProMuweb 0.1 By Throzen NetWork! Screen1:
proweboe5.jpg



Screen2:
proweb2qu1.jpg



Good Luck!

Download Link: http://files.filefront.com/Mu+ProWeb+01rar/;10222704;/fileinfo.html

By Throzen NetWork
 
Last edited:
  • Like
Reactions: LilPubzy

StoneAngel

Well-Known Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,077
Reaction score
193
ProMuweb 0.1 By Throzen NetWork! - its not your web WoW
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
I like it but the colors ..... I dont like the colors
 

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
амире пиши ми в скайп
 

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
добре като се прибереш ми пиш ще ти отговора ако съм в скайп да поговорим :) неска сигурно ще минавам през квартала да хода на лостове с бабата след към 21 ч. ако си там излез те вида :Д (съжалявам че не пиша по темата моля не ме санкционирайте ) :handshake:
А По темата ми лично на мене не ми харесва но за труда 6/10 друг цвят и може да пробвате с други герой да е логото не смао с дл-то
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Hmmm the idea is kind of good. but I think that if the colors are changed it will be better :) Something in these color is terrorizing my eyes and I can realize what it is ::mad:: 9/10 For the Web 3/10 For the Colors
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
добре като се прибереш ми пиш ще ти отговора ако съм в скайп да поговорим :) неска сигурно ще минавам през квартала да хода на лостове с бабата след към 21 ч. ако си там излез те вида :Д (съжалявам че не пиша по темата моля не ме санкционирайте ) :handshake:
А По темата ми лично на мене не ми харесва но за труда 6/10 друг цвят и може да пробвате с други герой да е логото не смао с дл-то

Късно каза, но утре или др ден когат можеш ше се видим.

По темата - ПроГейм е супер тъпо копеле, което знае 2 кода и се мисли за "кой съм аз". Рескиннал е само сайта и тва е... (Тва и найкър го може хахахха). Иначе е хубаво, че се опитва да скалъпи нещо, но има още хляб да яде.

Забележка: аз нито съм кодер, нито разбирам много от тези неща, но само си изказвам мнението!