[AD] PlovdivMu 97d99i Exp: 600x Drop: 80%

vlqdo

New Member
Joined
Feb 6, 2009
Messages
23
Reaction score
1
http://87.119.100.132


Server: PlovdivMu
Server is From: Plovdiv, Bulgaria
Version: 97d+99i
Experience: 600x
Drops: 80%
Mobs HP: 100%
Bless Bug: Off
Reset Level: 350
Bonus Points (* Resets) : 500
Items in shops:
Bless ,Life, Chaos, Sets
Maximum Level: 350
Maximum Resets: 60
Level Reset: 350
Clear Stats: Yes
Clear Inventory: No
Clear Skills: No

vlqdo:
skype: vlqdo1
 
Last edited:
Това не е само за хост... а може да си пренасочиш безплатен домейн към ip-то.... и сайта ти да не е http://127.0.0.1/
 
Access Forbidden ...
 
Ако някой разбира от тези неща,желае и иска да помогне на сървъра нека да заповяда.
Кои неща ?
 
  • Like
Reactions: Advanter
ам твоя сайт колко му е защитата няма се опитвам го свалям просто питам
 
Last edited:
Сайта не се препоръчва много много за 97d. Има бъг за тази версия....
 
Само на мен ли ми е Access Forbidden?
 
хубав сървар , но му трябва още малко конфигурация на спотове , магазини и дроп от боксовете

иначе на пръв поглед ми прилича на ГГбит от доброто старо време , пак замесено с участието на vlqdo успех !!!
 
хубав сървар , но му трябва още малко конфигурация на спотове , магазини и дроп от боксовете

иначе на пръв поглед ми прилича на ГГбит от доброто старо време , пак замесено с участието на vlqdo успех !!!


Да това се опитвам да постигна :) Малко ламерска работа ама толкова колкото знам :)Когато имам време ще оправя спотовете :)
 
  • Like
Reactions: Life
Хубавото е че поне си признаваш,и не казваш аз съм БОГ,вижте ме какво мога. Има потенциал във теб,продължавай във същия дух ! Ако пак имаш Access Forbidden , изтрий .htaccess файла така де файл който е със ". " име . И както ти казват , смени сайта :) .
 
Хубавото е че поне си признаваш,и не казваш аз съм БОГ,вижте ме какво мога. Има потенциал във теб,продължавай във същия дух ! Ако пак имаш Access Forbidden , изтрий .htaccess файла така де файл който е със ". " име . И както ти казват , смени сайта :) .

Трябва ми някои със свободно време,който разбира да помага ,защото аз саям по цял ден на работа и не ми оставя никакво време да седна да добавя някои работи по сервера,има още много какво да се прави по него и има доста неща които неразбирам и ще ми трябва доста време да седна да ги науча ,за това ако някой иска да ми стане партниор нека заповяда ,тарся само сериозни хора :)