[AD] Play4Mu 97d99i Exp: 5x Drop: 30%

Вие обаче сте е*ати гадовете честно! К'во му скачате на човека? 100% съм сигурен че пише и чете много добре и че е грамотен,но може би не му се занимава да си оправя грешките в 1 "форум"!
 
Вие обаче сте е*ати гадовете честно! К'во му скачате на човека? 100% съм сигурен че пише и чете много добре и че е грамотен,но може би не му се занимава да си оправя грешките в 1 "форум"!
Да бе и аз сам сигорен 100%, че не е така.
Кой му скача бе?! Казахме мy да потренира родния си и английския език.. Скачал съм му таратанци..
 
Last edited:
Да бе и аз сам сигорен 100%, че не е така.

КактУ гледЪш и менИ мЪ мързи да си Управям грешкитИ тУва нИ значи,чИ нИ съм грЪмотИн или чИ нИ могЪ дЪ пишЪ правилнУ!
 
КактУ гледЪш и менИ мЪ мързи да си Управям грешкитИ тУва нИ значи,чИ нИ съм грЪмотИн или чИ нИ могЪ дЪ пишЪ правилнУ!

погледни си сиг-а .. противоречиш си :D
 
погледни си сиг-а .. противоречиш си :D

Originally Posted by AngelMan1a ?!?!? АЗ съм направил неговите грешки в червено ако не виждаш.
 
Не ме интересува какво мислите :) !!! :)
 
Да бе и аз сам сигорен 100%, че не е така.
Кой му скача бе?! Казахме мy да потренира родния си и английския език.. Скачал съм му таратанци..

"Потренирай" го и ти ;)
 
Сървъра ще е онлайн на 9.06.2012 и няма да се рестартира просто ще е има някой нови неща :) !!! Сменяме хоста !!!
 
Сървъра ще е онлайн на 9.06.2012 и няма да се рестартира просто ще е има някой нови неща :) !!! Сменяме хоста !!!

А героите ще се запазят ли,че тъкмо като почнах на следващия ден каза че ще го спираш до Септември?
 
Да бе и аз сам сигорен 100%, че не е така.
Кой му скача бе?! Казахме мy да потренира родния си и английския език.. Скачал съм му таратанци..
ХахахахХАхХАха кой го казва .... Вземи си виж твоя пост , тогава говори за другите ;дд
 
Нова дата на пускане START 07.06.2012 20:00 h !!!!!!!
 
ХахахахХАхХАха кой го казва .... Вземи си виж твоя пост , тогава говори за другите ;дд
Обади се Бай-Хуй.. ^_^
 
На линия сме.

Дръпнете пача или Клиента за да играете.
 
Soon Online !!!
 
Last edited:
до сега имах проблеми надявам се сега да няма и всичко да е тип-топ !!!
 
Official Start 12.07.2012 13:30 PM !!!
 
Last edited: