[AD] Play4Mu 97d99i Exp: 2x Drop: 30%

този път сървъра изжлежда по-сериозен, успех :)

пс.
тука нито администратор нито модератор, няма ли някой да го банне тоя,влизам тук два пъти в месеца и само неговите коментари чета и то на маймуница |-(

от какъв зор да ма банат бе отрепка? че пиша на хората темите ли бе а бе ? , като не ти изнася се махай бе келеш влизал той 1 2 пъти на месеца мен ко ме е*е ве ми ако искаш изобщо недей влиза бе мишко
 
от какъв зор да ма банат бе отрепка? че пиша на хората темите ли бе а бе ? , като не ти изнася се махай бе келеш влизал той 1 2 пъти на месеца мен ко ме е*е ве ми ако искаш изобщо недей влиза бе мишко

заради такива като теб тоя форум така замря преди за тоя спам още на втория ден да са те пратили на почивка на хавайте ама както и да е няма да спамя повече темата на човека
 
  • Like
Reactions: ivowe3
от какъв зор да ма банат бе отрепка? че пиша на хората темите ли бе а бе ? , като не ти изнася се махай бе келеш влизал той 1 2 пъти на месеца мен ко ме е*е ве ми ако искаш изобщо недей влиза бе мишко

Удебеленото, подчертаното и уголеменото в правилата при регистрация се отнася за ТЕБ. Моля някой от модераторите/администраторите да напише правила както си трябва и да се спазват. Не напразно има репорт в форум темите и постовете.

Ако продължава да е така и аз лично се отказвам от форума. Този потребител сигурно от както се е регистрирал не е спрял да спами!

Моля да бъде санкциониран този потребител.

Code:
[B]Forum Rules[/B]

Registration to this forum is free! We do insist that you abide by the rules and policies detailed below. If you agree to the terms, please check the 'I agree' checkbox and press the 'Register' button below. If you would like to cancel the registration, click here to return to the forums index.

Although the administrators and moderators of DarksTeam Forum will attempt to keep all objectionable messages off this forum, it is impossible for us to review all messages. All messages express the views of the author, and neither the owners of DarksTeam Forum, nor vBulletin Solutions, Inc. (developers of vBulletin) will be held responsible for the content of any message.

[COLOR="Red"][SIZE="5"][B][U]By agreeing to these rules, you warrant that you will not post any messages that are obscene, vulgar, sexually-oriented, hateful, threatening, or otherwise violative of any laws.
[/U][/B][/SIZE][/COLOR]
The owners of DarksTeam Forum reserve the right to remove, edit, move or close any thread for any reason.

Относно сървъра.
Харесвам трудни сървъри ама това с многото спотове не е точно труден сървър все пак успех.
Оценка: 8/10. :)
 
  • Like
Reactions: HOLIGAN
Сървъра изглежда прекрасен, точно нещо такова ми се е доиграло, а й като гледам доста познати лица има, тегля го и почвам :)
 
New Modul :Exchange Creations For Points