[AD] Play4Mu 97d99i Exp: 1000x Drop: 50%

Здравей Knif3r можели да ми пишеш в skype те питам нещо слетобяд кам 17 18 часа :) Поздрави !!!
 
Информация която ще ви запознае със Cървъра:1.Макс Ресовете ще бъдат 40 но за начало ще бъдат пуснати 20 и всяка седмица ще се Вдигат с по 2 !!!2.Точките на рес ще са в този ред: Bk-340/Elf-350/Sm-370/Mg-390(+20 points bonus)3.Инвазиите са по 10 броя като за начало последните Танталите няма да сA пуснати. Това ще стане в по късен етап !!!4.Дропа на итеми от инвазиите е променен какви са ще разберете самИ !!!5.Ще има няколко боса от който ще падат итеми който не падат от Инвазии .ЕКИПА НА СЪРВЪРА ВИ ПОЖЕЛАВА МНОГО ЕМОЦИИ !!! ЕПИЛИРАМЕ ЗА ЧЕСНА ИГРА ВСЕКИ КОЙТО ПРЕКРАЧИ ПРАВИЛАТА ЩЕ БЪДЕ БАННАТ НЕЗАБАВНО !!!

Кого епилирате не ми стана ясно. (crazy)(crazy)(nqh)(nqh)
 
Анно , бате ти не знаеш български. Само не разбрах как ще " ЕПИЛИРАШ" всички играчи?

Хахахахахахахахахахахахахахаха ще припадна
 
  • Like
Reactions: JuStm3
Анно , бате ти не знаеш български. Само не разбрах как ще " ЕПИЛИРАШ" всички играчи?

Еее, вие пък! В кой век живеете?! Разбира се, че с кола маска ще ги епилират! Ами съобразявайте се малко! (xax) (xax) (xax)
 
-try and change the language in English-

-because many do not understand anything-

-both MuWeb and for info-​
 
1

Анно , бате ти не знаеш български. Само не разбрах как ще " ЕПИЛИРАШ" всички играчи?
Много се извинявам за правописните грешки.Просто много бързахме.
 
7725693F.jpg
 
  • Like
Reactions: Annoyed
Тоя сървър е пълна лудница вътре .... някви с спеед хакове ми влизат ски на молта ходят някви бъфери с 32к енг при положение, че разполагаш със статс не по-голям от 10-12к ^^ всички дупят ... има още доста да се барне, но не само по сървъра :p
 
  • Like
Reactions: ludlud and swolfsss
Тоя сървър е пълна лудница вътре .... някви с спеед хакове ми влизат ски на молта ходят някви бъфери с 32к енг при положение, че разполагаш със статс не по-голям от 10-12к ^^ всички дупят ... има още доста да се барне, но не само по сървъра :p

Моля те не си измисляй.
 
Никой не си измисля а говори пълната истина!
 
Никой не си измисля а говори пълната истина!

Значи едно мога да ви кажа.Като не ти харесва не се занимавай!
 
Значи едно мога да ви кажа.Като не ти харесва не се занимавай!

Това което казват ако е вярно по добре го оправи, вместо да казваш не се занимавай по добре..
 
  • Like
Reactions: BeautyDeaD
Да не съм влязал да играя и някой да ми е казал и да пиша тук съм съгласен... Ама при положение, че го виждам с очите си ...Please ^^ то си е за теб... аз примерно повече няма да вляза както и доста други хора. Ти сам виждаш колко ти паднаха играчите. И пак казвам то си е за теб...
 
серва без Bumb умира още повече...хакове бол ,ГМ-та sux...ти му казваш "ае блок ме" и той ти вика - ГОТОВО...без причина банват и блокват и после тЪрсят хора и аудитория за да е инт серва.......неам думи .. !!!
 
Админите са на по 15 години какво очаквате от този сървър :)
 
@Annoyed преди всичко се научи да приемаш критика, направил си продукт, пуснал си реклама тук сериозно ли не очакваше лошо мнение, че така сече човека..? И като кажеш не се занимавай направо не мога да разбера какъв е смисъла да го качваш тук или хм, където и да било другаде..