[Help] PkLevel кой за какво

XTYLING

Active Member
Joined
Apr 20, 2008
Messages
359
Reaction score
159
Може ли някой да ми каже какви PkLevel-и има (става дума за таблица Character) защото мойта база нещо се ебава и заради тях някой път като килнеш фоно и ставаш ти самия фоно ... та въпроса ми е кой номер какво е :) дано сте ме разбрали.
 
1 - Hero Level 2
2 - Hero Level 1
3 - Default
4 - PK Level 1
5 - PK Level 2
6 - Murder Level
 
  • Like
Reactions: XTYLING
1 - hero level 2
2 - hero level 1
3 - default
4 - pk level 1
5 - pk level 2
6 - murder level

от какво ми се получава така че като някой килне фоно става фоно ?
 
от какво ми се получава така че като някой килне фоно става фоно ?


Нарича се - заразяване. Когато някой е Fono ,този който го убие има % , който като го удари той да го зарази.
 
нарича се - заразяване. когато някой е fono ,този който го убие има % , който като го удари той да го зарази.

при мен процента е бая големичак значе :d около 40 % да се заразиш ако килнеш фоно...
 
до колкото си спомням това заразяване го има още от 97д. :d
 
много хора си играят да го махат ^^
 
някои като стане фоно и като се изчисти не трябва да бие фонота поне 2-3 дена .. даза не стане и тои фоно
 
аз преди на един сървър постоядно бях убиец и ако се изчистех от сайта и след това килнех друг убиец си ставах отново, но измислих 2 решения:
1. когато се изчистя от сайта килвам първо обикновен играч да стана първо ниво пк
2. или да не се чистя от сайта.

пп: а за оправяне незнам как става тази ехтра.
 
и аз имам същия проблем моля бутнете ни по едно рамо да се справим с тази досада
 
какво я пак ако е нещо чрез хекс едитора кажете какво и как да променя... благодаря предварително
 
Ами през hex editor можеш да смениш Ip-тата в main.exe
 
сподели с нас какво му е смешното?
 
Ами през hex editor можеш да смениш Ip-тата в main.exe

Ти наясно ли си за какво става въпрос? Тука се говори за PK (Player Killer), не за Ip-та в майн.exe.