[Dev] [PHP] MuOnline

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
Искам да ви представя малко подобие на MuOnline,но като php игра.За сега играта е още бета и има много малко модули,играта се тества.Чакаме предложения и оплаквания.
Не пишете коментари от рода на "скина е тъп".Знаем такива игри изискват много,много време и нерви.

Тестови акаунт:
акаунт: tester
парола: tester

акаунт: muonline
парола: muonline

акаунт: mugame
парола: mugame

акаунт: WebMu
парола: WebMu

Възможен е лаг тъй като apache-то лагва нямам си идея защо

Бъгове:
  • Чат бъг при различните браузери
  • Статс аддер бъг статовете не се обновяват веднага

Бъдещи добавки:
  • Duel модул
  • Guild war модул
  • Магазини
  • Инвентар
  • Кофчег
  • Магии
  • по-добър скин
  • повече карти
  • повече монстери
  • Админ панел с пълен достъп до всичко включително до скина и MySQL Explore

Приети предложения:
  • Предлагам да направиш имаше едно с джаваскрипт дето можеш да местиш обекти по сайта където си искаш. примерноо инвентара и тва за точките (LiskO)
  • значи да има пак такава реферал система но тук да не дава кредити а левели или ресове,може би точки или зен а може би от всичко по малко.(ReSpEc7)
 
Last edited:
дълго очакваната игра ]:) БРАВО 11/10 преди имах възможноста да я тествам сега пак Радва !!
 
Стискам палци, ако сте притиснати от време и др глупости, contact me за help малко :)
Ще стане мн зверско :}
Направи няколко test account-a pls...
 
забелязах малка грешка
може се правят много херота с 1 и също име и се излиза че си конектнат ^^

и няма е лошо отстрани да се сложи героя ти и като земеш итем и т.н или в магазина да има сичко и просто да може се купи и ехп бар и продължавай напред иначе добра идея
 
Last edited:
Както виждаш мефо не е казал че е завършена.

Само той си знае колко мъки е имал докато я направи.... мен лично ми харесва :p

10/10 ест. като я завършиш да черпиш! ^^
 
За името мисля че неможе пробвал съм,но може и да бъркам.
за конекта се обновява на 2-3 мин,за героя е под въпрос,итеми и магазин няма още все пак е бета ,ехп бар има най-доло просто малко лесно се дига в началото и не се вижда
 
Евала цепи.

Това не го разбрах за какво е...

"You are already connected or stucked in game.
Just wait 5 minutes"

Харесва ми че си вкарал ajax. Ще ми е интересно да видя и магазините когато са готови.

Ако отделиш повечко време на дизайна ще стане екстра. Успех! Ако ти трябва помощ за нещо пиши.

На mssql ли е базирано или на mysql?


EDIT: FeliXcat не трябва ли ние да черпим? :)
 
"You are already connected or stucked in game.
Just wait 5 minutes"

това е за да не се влиза с един и същи акаунт едновременно ако преди това си влезнал и не си излезнал от "menu>quit game"
бях почнал да правя интентара но тъпите итеми го преебават разтягат го,изцяло mysql базирана,напоследък се занимавам с ajax и смятам живот и здраве напред да е направя 100% ajax,след като ми минат матурите и бала ще се хвана сериозно да е изпипам до край,а сега работя по малко на ден поради недостиг на време
 
Last edited:
Mephisto 10/10 немо да кажа нищо повече
 
Last edited by a moderator:
Не бързайте още е бета. Само като си помисля колко работа му остава с предметите и да ги намества в инвентара да добави всички предмети и да им добави dmg и останалите опцийки не му завиждам.

Най-вероятно ще може да се бие.
 
Направи ми впечетление ,че когато вдигам vitality ми вдига HP-то когато се збия за да се рефрешне.Не знам дали знаеш за това Mephisto
,но се пак да кажа :) .
 
След вдигане на статс не се рефреш само след битка и дигане на левел,точно поради тая причина искам да го направя 100% ajax,но за това първо трябва php основа
 
Delete Character липсва:).
Елфът преди да мине куеста си е Fairy Elf а не Elf :).
 
Last edited:
1.2рото копче на плъшока
2.Fixed
 
Имам Бъг 0 лвл сичко 0 що така (think)
 
Мисля,че ще е добре за по-напред да се сложат
команди за:общо колко са онлайн,колко човека има в твоя град.Чатът да не е общ на целия континент,а само на града за да не става много флоод :).Това са моите препоръки направи нещо по въпроса за по нататък :).И тези които са намерили бъг да го казват тук в темата а не на ЛС или по скаип,та да виждаме ако намерим нещо дали вече е открито :).
 
Е най добрия си каза думата :)
браво мефо не очаквах чак толкова добре да си я докарал...:drinks_cheers::beer2::cool1::cool1::cool1::cool1:
Междодругото:
битката с бъг дракона винаги губиш

П.с. Предлагам да направиш имаше едно с джаваскрипт дето можеш да местиш обекти по сайта където си искаш. примерноо инвентара и тва за точките :)
 
Last edited:
м да различно моя грешка:rock: