[AD] PhoenixMu S2 Exp: 9999x Drop: 100%

Hibernate

New Member
Joined
Dec 2, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Name: PhoenixMu Online
* Web страница: PhoenixMu Season 2
* Version: Season 2
* ExP : 9999x
* Drop : 80%
* Level Reset: 400
* Reset Points: 400
* Max Level: 400
* Max Reset: 999
* Web Shop Under construction
* Всяка вечер се правят Евент-и

Заповядайте в новооткритият сървър на Феникс! Ние ви предлагаме добра поддръжка, много емоции и услужливи ГМ-и. Сайта разполага с Уебшоп, който е в процес на изграждане, форум и свеж вид. Така, че не се Чудете дали да почнете или не посетете сайт-а за да се Уверите сами, и започвайте да си развивате вашите Герои.
Очакваме ви!
Поздрави: PhoenixMu Team
 
Last edited:
5/10 заради саита
 
Бее.. то си е добре, само дето не може да се логне човек :D
Виках след толко месеци без игра малко да видя С2.
 
Кажете какво ви смущава при сайта? Aко не ви излиза всичко, натисне F5 за презареждане и се оправя(този проблем го има при някои браузъри). Системата за логин си работи? Дайте снимка или нещо друго, за което да се хвана.
 
Last edited:
Ми не знам колко работи, но си ъеждам ацц и пас и не ми влиза. Излиза си индекса.
 
Ми не знам колко работи, но си ъеждам ацц и пас и не ми влиза. Излиза си индекса.

Нещо бъркаш. Такъв проблем няма(за пръв път чувам такова оплакване и то от тебе). Пробвай отново с нова регистрация. Кажи си старата да видя всичко ли е в ред.
 
Ацц: aziti
;)
Мислих си да пробвам с нова, ама не ми се занимаваше, защото навсякъде ми е г/д едно и също, писна ми от ароли и глупости.


А въх.. стана с другия рег.. Орави стария, че тоя некомфортен :D
 
Last edited:
Не си направил регистрацията както трябва, такъв акаунт в базите не съществува.
 
уеб-а ужасен...
но ще дам 10-ка само заради версията на сървъра, почти вече не се среща
 
  • Like
Reactions: GLOBAL
Ако толкова много не ви харесва уеб страницата, ще я променя, това да е проблемът. Все пак е от голямо значение мнението на потребители :)
 
Ако толкова много не ви харесва уеб страницата, ще я променя, това да е проблемът. Все пак е от голямо значение мнението на потребители :)

Можи можи :)

Въхх не бачка.. :D
Иначе да.. Комбото нещо не бачкаше.. Гилда не можеше да се напраи на 40лвл.
Смени сайта и давай го очаме набърже :D
 
Last edited:
В момента настъпват промени, най-вероятно и версията ще бъде сменена с по-стабилна. Имаше някои проблеми и ще отнеме малко време докато се пуснат нещата. Съжалявам за неудобството!
 
Сървърът е онлайн с малко по-нова версия. Уеб страницата ще бъде сменена другата седмица.