PC Без Видео Карта

GTI

Well-Known Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
1,365
Reaction score
423
Здравейте!
Имам един компютър който няма видео карта и нов компютър който ползвам.Та за да не купувам друга видео,карта съм чувал че може да свържа двата компютъра,и да видя какво става и в този който няма видео карта.За жалост не мога да намеря нищо за този мой проблем в Гугъл.
Ако някой знае как да го направя моля да пише.
 
Сложи му radmin server на компютъра и си влизай през radmin от другия компютър
 
  • Like
Reactions: IAmSnake and GTI
Сложи му radmin server на компютъра и си влизай през radmin от другия компютър

интересно как ще сложи като няма видео карта за да види десктопа (chuckle)
 
  • Like
Reactions: GTI
Най-лесното решаване на проблема е да вземеш една вградена карта , която няма да ти коства повече от 20 лв.
 
  • Like
Reactions: GTI
Откъде знаеш цената на вградената видео карта при положение, че вградена видео карта не се продава отделно. Има дънни платки с вградени видео карти. Няма как да си пуснеш операционната система без видео карта по простата причина, че няма какво да ти възпроизведе интерфейса.
 
ММм един от компютрите ми който беше сървър работеше без абсолютно никаква видео карта. Прехвърлих харда на друг нагласих всичко и го пуснах през този без видео карта. Нагласих си сървара да си тръгва при включване на уиндоус :D , но вече си има купих му :D
 
  • Like
Reactions: GTI
Най-лесното решаване на проблема е да вземеш една вградена карта , която няма да ти коства повече от 20 лв.


По идиотско мнение не бях виждал до сега. хахаха :D :D :D Що не му препоръча да си купи и една вградена лан карта? :D :D :D
 
  • Like
Reactions: GTI
ММм един от компютрите ми който беше сървър работеше без абсолютно никаква видео карта. Прехвърлих харда на друг нагласих всичко и го пуснах през този без видео карта. Нагласих си сървара да си тръгва при включване на уиндоус , но вече си има купих му

Това е решението
 
  • Like
Reactions: GTI
По идиотско мнение не бях виждал до сега. хахаха :D :D :D Що не му препоръча да си купи и една вградена лан карта? :D :D :D

Извинявай , ти професор ли беше ?

Не се изразих правилно , просто можеш да си намериш едно видео до 20 лева .. Слабичко ще е , но ще ти е достатъчно за сървърна машина.
 
  • Like
Reactions: GTI
Така намерих една карта но тя е с вент.
Вентилатора е развален и се върти супер бавно,та ще издържи ли картата да един преинстал на уина :D:
 
Така намерих една карта но тя е с вент.
Вентилатора е развален и се върти супер бавно,та ще издържи ли картата да един преинстал на уина :D:

Мойта даже не се варти :D
 
Ако искаш вградена карта Интелска много изгодно ще ти я продам : 2 лв. Директно ти я режа с ъглошлайфа от дъното :D:D:D:D (rofl)