Paypal Reg

energ

New Member
Joined
Mar 25, 2010
Messages
324
Reaction score
30
имам малак проблем направих си регистрация но като въвеждам на Credit Card банковата ми сметка там номер (BG35FINV..... и така до края) избирам Виза въвеждам 3те цифри намиращи се на гърба на картата и като го подам ми дава че неми е такава картата а е точно това .. малко помощ че е мн зле работата :[
 
Значи :) в сметката на картата трябва да имаш поне 10лв. да го кажем, че да може да ти дръпне 1.50EUR при проверката.
След това трябва да си въвел правилно номера на картата, трите цифри, кога изтича и най-важното имената които си посочил в PayPal да са същите които са и на картата.

След всичко това няма да имаш проблеми ;) Ако има нещо пиши пак.
 
към коя банка си при мен са първите 4 цифри в началото на номера на картата а тоя номер дето си дал неможе да е той защото картата има само цифри... това което ти показваш е IBAN
 
към коя банка си при мен са първите 4 цифри в началото на номера на картата а тоя номер дето си дал неможе да е той защото картата има само цифри... това което ти показваш е IBAN

Към първа инвестиционна банка е.
 
ъ?
Я пак, че нещо не разбрах :) Няма значение към коя банка си :) важното е на картата да има логото на Visa или MasterCard :)

 
имам малак проблем направих си регистрация но като въвеждам на Credit Card банковата ми сметка там номер (BG35FINV..... и така до края) избирам Виза въвеждам 3те цифри намиращи се на гърба на картата и като го подам ми дава че неми е такава картата а е точно това .. малко помощ че е мн зле работата :[

виж какво пише той пише IBAN на сметката а не пише номера на картата :)
 
добре ще вкарам някой лев и ще пробвам пак
 
номера на картата го пише на самата карта тои е само цифри
 
ммм не бъркаш се пич , paypal не ти искат айбан номер-а ,а серииният номер отпред на картата
 
ммм не бъркаш се пич , paypal не ти искат айбан номер-а ,а серииният номер отпред на картата

аз това се опитвам да му кажа :)
 
EDIT:как да видя кода за активиране на картата тоест къде да го видя (4 цифрения) в мейла получавам съобщение но не виждам кода явно трябва да изчакам няколко дена ...;[
 
Last edited:
EDIT:как да видя кода за активиране на картата тоест къде да го видя (4 цифрения) в мейла получавам съобщение но не виждам кода явно трябва да изчакам няколко дена ...;[

Отиваш до банката и искаш разпечатка за IBAN там пише 4-цифрения код (поне аз така направих) (nod)