[Dev] Panel

Life

Well-Known Member
Joined
Nov 13, 2008
Messages
1,367
Reaction score
509
Както казах на някой от вас във момента правя един модераторски панел във който ще има :


Изпращане на съобщения до сървъра (Чрез Панела).
Редакция на Потребителите във сървъра.
Ban-Unban- На геройте във сървъра.
Нов Темплейт.
Показване на всяко действие на всяко ип което се е пренасочило към Модераторския панел.

NEW- Само хора които имат ГМ-Герой във акаунта ще могат да влизат във панела :)

NEW2- Ще може да виждате инвенара на героя който редактирате :)

Това са нещата върху който работя във момента и се старая да излезе нещо приятно и да останете доволни поне. (Един път от мен)

Панела няма да бъде готов скоро :) и за това няма да казвам дата за да няма пак :

"Offf nali dneska shtel da bude gotov "
"Offf are beeeeee :mad: kfo stana s panela "


И всякви от тоя сорт . Също така ще помоля на който не му харесва просто да не пише във темата. :)

Просец: 18%

Eто една снимка на indexa
screen.jpg
 
Last edited:
Мисля , че ще бъде добре , чакам го с нетърпение :)
 
Защо ли не ти вярвам... ? (риторичен въпрос)
 
Надявам се този пьт да го завьршеш :D (nqh)
 
Защо ли не ти вярвам... ? (риторичен въпрос)

Както виждаш се старая -- По точно не виждаш :D:D но като стане ще видите ... тоя път обещавам... а колкото до blacknight weba ... направих го но точно тогава се наложи да преинсталирам компа и забравих да го запаза и ....
 
  • Like
Reactions: Victtorio
Eто една снимка на indexa да не пискате :D
screen.jpg
 
Last edited:
Както виждаш се старая -- По точно не виждаш :D:D но като стане ще видите ... тоя път обещавам... а колкото до blacknight weba ... направих го но точно тогава се наложи да преинсталирам компа и забравих да го запаза и ....

Да ,да ,ясно.


Eто една снимка на indexa да не пискате :D
screen.jpg

И какво да гледам ? На Дамян панела ?
 
на damian панела пишки ... всичко си е мое освен дето взимам някой кодове разбирасе иначе не е на дамиан
 
  • Like
Reactions: wave and Victtorio
На Дамян панела с малко едитнат дизайн и вкаран модула от Уеб магазина на Savoy за изпращане съобщение до сървъра ...

Модула се адва за 5- 10 мин мах :D
Дизайн до момента 0/10 (puke)

Ако дадеш идеи за поне още 4-5 модула бих се вклиучил .. но за сега това е излагация :s
 
  • Like
Reactions: wave
на damian панела пишки ... всичко си е мое освен дето взимам някой кодове разбирасе иначе не е на дамиан


Дай ми панела дето работиш сега. Ама на секундата ми го прати на ЛС ,не за друго ,ами да ми докажиш.
 
Оставете да видим какво ще се измисли :)
 
  • Like
Reactions: wave
Дай ми панела дето работиш сега. Ама на секундата ми го прати на ЛС ,не за друго ,ами да ми докажиш.

Хаха брат я излез от филма нищо няма да ти пращам като излезе ще разбереш :)
 
  • Like
Reactions: Victtorio
Неска ще ходя да подавам заявка , да ставам Нострадамус2 (happy)
 
NEW2- Ще може да виждате инвенара на героя който редактирате :)

по това разбрах че няма да стане или ще копираш на дамианчо скрипта.истината е че за сега няма такова животно.всъщност има но не вярвам ти да си другия който ще го направи
 
Last edited:
Правя всичко възможно за са доставя съобщения до сървъра ама не може да изпращате символи и т.н и са 10 символа максимум и си играя да го оправа ( даже доставя съобщенията като (post) не като golden шрифт ) до коледа се надявам да е готово
 
  • Like
Reactions: Victtorio