[AD] OlympicMu 99b+ Exp: 500x Drop: 80%

Еми брат пусни един локал играй си сам и всичко ще е ток и жица... какво само... Като не ти харесва недей влиза...
 
така си е мерси за коментара killar4eto ;)
 
Компа му заби на човека и го реснал. Часа е 20:20. Пишите ме от хейтърите, но дали ще си с +5 лева или без тези 5 лева ток, същата работа :)
Ако питаш мен вземи направи час на пускане и час на спиране. И си намери хора които да са на работа и да им се цъка от дадено време до дадено време. Да кажем - пускаш го в 9 часа и го спираш в 23:00 :)
 
мен не ми е до тока ве човек... се се заяждаш компа ми пречи да спа ок? ще го гаса когато лягам тогава... лягам от 10-11-12-13-14 .. ;) не лягам по рано от 10 някои пат кат сам оморен лягам в 10...
 
Той е онлайн просто линка който е дал е НЕКОРЕКТЕН ...
 
дал сам го одоло пот темата верния :)
 
дал сам го одоло пот темата верния :)

Oops! olympicmu.no-ip.info seems to be having issues.

Suggestions:

Retry the URL
Search the Web


кво каза?
 
дал сам го одоло пот темата верния :)
Толкоз объркан народ (facepalm)
Тури го в първия пост бе, да няма да ни оставяш и да ти търсим линка или да гадаем на кафе?

OlympicMu Medium
 
Wiko я престани гледаи си твоята работа млакни вече спирма да следа темата омразна ми... от такива кат тебе
 
А на хората им омръзна от такива като тебе. Земи е спри тая пародия на сървър и започни да си лягаш в 8 без да се притесняваш, че като си легнеш компа ще ти бучи на главата и няма да можеш да спиш от него :D :D
Като неможеш да държиш сървъра 24/7 по-добре не го дръж. А ако си толкова мераклия да имаш сървър на така световно-известната игра MuOnline, обаче компа ти е кошник и много бръмнчи и неможеш да спиш от него, не е решението да го гасиш когато си лягаш и сървъра да не е на линия, решението е да го преместиш в помощение, което не спиш :) Помисли малко и се осъзнай ;)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
в момента няма каде да го преместа :) и компа ми не кошник ;) и на които му писна да не пише коментари и така ;)
 
Last edited:
Ем явно е кошница щом ти пречи да "спинкаш" .
Незнам за какво изобщо се занимаваш да пускаш сървър при положение,че неможеш да го държиш 24 он :)
 
  • Like
Reactions: Toshy and Wikko0
в момента няма каде да го преместа :) и компа ми не кошник ;) и на които му писна да не пише коментари и така ;)

Толкова ли нямаш 1 тераса бе? кошницата да не е 5х5 метра?
 
кат казвам че няма значи няма разберете вече ве хора..
 
Има толкова прости начини звука да се изолира
 
  • Like
Reactions: Toshy
Не се заяждайте с момчето хора бъдете позитивно настроени така е решил така е постъпил. :)
 
  • Like
Reactions: enduwe
преместих компа в др стая и ще е 24/7 вече ;)