[AD] Normal xGame 97d+99i Exp: 80x Drop: 70%

По случай "Свети Валентин", или "Денят на влюбените", женитбата е напълно безплатна!
Това важи само за днес (14.02.2012) до полунощ (00:00)! :)
 
#Уеб Сайта е обновен!
#Web Site is updated! ;)
 
Послуша ме за новините :) Усех . Ако направиш и сайта малко по тесен ще е супер . Знаеш мнението ми за версията но сайта взима се повее и повече окото !
 
  • Like
Reactions: Dea7h
Добавена опция за трансфер на кредити, стонета, рени и зен в сайта, както и показва какви ресурси има даден играч (пак от рени, стонета, зен и кредити) и колко % e Mana Shield на СМ-тата! :p
 
#PK Tournament! -> За повече информация - в сайта! :)
 
#Събота 25.02.2012г от 20:00 часа ще се проведе първият PK Event!
 
#Update, Петък 24.02.2012г стартира новият ни сървър x3me xGame. Името xGame е новото име на поредицата сървъри които ще се пускат от нас! Може да видите информацията за сървара на адрес: x3me Mu Online, 2011 - 2012 ! (очаквайте скоро ново домейн име!)

Edit: Премахнато е "www" поради невалиден адрес.
 
Last edited by a moderator:
Тая тема умря!? :S
 
На 29.02.2012г (утре) от 17:00 часа, сървъра ще бъде спрян за не определен период от време поради липса на интерес към него!

Може да играете в x3me - xGame докато оправим всички проблеми по сървъра и той бъде пуснат без никакви бъгове и без никакви изгъзици!

Поздрави, екипът на xGame Zone!
 
Last edited:
Имаш правописна грешка [ Content ]
 

Attachments

  • fsf.png
    fsf.png
    729.2 KB · Views: 22
На 29.02.2012г (утре) от 17:00 часа, сървъра ще бъде спрян за не определен преиод от време поради липса на интерес към него!

Може да играете в x3me - xGame докато оправим всички проблеми по сървъра и той бъде пуснат без никакви бъгове и без никакви изгъзици!

Поздрави, екипът на xGame Zone!

(heidy)
 
На 29.02.2012г (утре) от 17:00 часа, сървъра ще бъде спрян за не определен период от време поради липса на интерес към него!

Може да играете в x3me - xGame докато оправим всички проблеми по сървъра и той бъде пуснат без никакви бъгове и без никакви изгъзици!

Поздрави, екипът на xGame Zone!

С това показваш колко несериозен си! Преди да се стартира сървър трябва да се обърне внимание на всичко за да няма проблеми след старта.

Едит: Ами хората които са правили по 65 рестарта за тях някой мисли ли ? Наистина несериозно отношение към сървъра!
 
Last edited:
С това показваш колко несериозен си! Преди да се стартира сървър трябва да се обърне внимание на всичко за да няма проблеми след старта.

Едит: Ами хората които са правили по 65 рестарта за тях някой мисли ли ? Наистина несериозно отношение към сървъра!

За тези които са правили по 65 реса лично съм говорил с тях и съм постигнал разбиране понеже и на тях не им е интересно с по 5,6 човека онлайн!
 
За тези които са правили по 65 реса лично съм говорил с тях и съм постигнал разбиране понеже и на тях не им е интересно с по 5,6 човека онлайн!

Ти искаш да го пуснеш и за един месец да имаш над 100-Онлайн нали, за да им е интересно, не става само с един месец.