new two one xD

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
muonline1.png


muonline.png


Новите ми от 1 месец неща който вие не сте виждали ....
 
Уоу Ево Браво МОжеш ли да ми Направиш и на мен такива Мноу са Яки 11/1о :1:
 
Ам нещо неме кефят но това си е мое мнение..
1вият сиг невиждам пощи нищо... Един БГ и няколко четки може би ??
2рият сиг немога да разбера тия розви ли са червени ли са блестящи неща защо са там като си4ко ти преобладава в кафяво и оранжево.... И има много черно незапълнено място :)

Надявам се да съм оточнил защо неми харесват (Лично мнение)
 
първият сиг му викат смудже... яко мацаница да ама па мене ме кефи как се получава 2-ро сиг от рода подчертавам 1 четка и 1 редер не правя и на двата сига съм отделил по 20-30 мин работа...а втория е пълна мацаница и на мене не ми харесва просто комшията го аресфа ^^
 
11/10 много яки са :) ... мноо добре работите
 
Те това си е Ево :) Първото ме радва повече от двете, ама наистина е доста ''смудже'' ;dd.
 
Първото ми харесва, няма спор. Обаче второто е отврат. Да, вярно нямам си понятие от PhotoShop ,но имам очи. Просто кафяво с розово , не пасва. Просто, не пасва.
 
Мен 2-рото ме кефи повече от първото.
 
ми според мене ме кефи пивече първото
 
Ам нещо неме кефят но това си е мое мнение..
1вият сиг невиждам пощи нищо... Един БГ и няколко четки може би ??
2рият сиг немога да разбера тия розви ли са червени ли са блестящи неща защо са там като си4ко ти преобладава в кафяво и оранжево.... И има много черно незапълнено място :)

Надявам се да съм оточнил защо неми харесват (Лично мнение)

Настина съм ти фен, човече. Жаден съм за твоите сигнатури, на които няма фонове и четки, а цветовете изобилстват в безброй контрастни нюанси.

П.С. EvoLuTioN, хубави са. ;]
 
Report Post Add Infraction for Miraculous
Default Today, 14:57
Quote:
Originally Posted by Lycan View Post
Ам нещо неме кефят но това си е мое мнение..
1вият сиг невиждам пощи нищо... Един БГ и няколко четки може би ??
2рият сиг немога да разбера тия розви ли са червени ли са блестящи неща защо са там като си4ко ти преобладава в кафяво и оранжево.... И има много черно незапълнено място

Надявам се да съм оточнил защо неми харесват (Лично мнение)
Настина съм ти фен, човече. Жаден съм за твоите сигнатури, на които няма фонове и четки, а цветовете изобилстват в безброй контрастни нюанси.

П.С. EvoLuTioN, хубави са. ;]

Това него сванах бъзикаш ли се смен или не ...
Но няма подпис без четка дори самия "smuge tool" използва четки...И както казах въпрос на вкус.Ево и аз имаме много различен начин на работа както и стил :)
 
Бъзикам се с теб, разбира се. ;d Изкара сигнатурите грозни, защото човека е сложил фон, използвал е някакви четки и има прекалено малко цветове.
 
Несъм ги изкарал грозни ,.......
Първо той е сложил тука и секи да каже мнението си :)
Второ както жидаш освен,че съм казал ,че не ми харесват съм казал също така защо неми харесват.
Трето ако си сляп ще ти го потрета ТОВА Е МОЕТО МНЕНИЕ.Всеки си има свой вкус.
 
1-ва смудж и рендера да се слее с background-а
2-ра от ляво седи много празно, а от дясно седи много светло :)
 
и 2 те са яки ама 2 рата по яка 8/10
 
Скоро ше се завърна ;) нооо едва след 30-ти, след като ми махнат гипса :D Инъче по темата, 2рото е по-добро 10/10 ево хубави са и 2те :)