[AD] MysticMu-Fun Exp:99999x , Drop:99%

циганин викай на баща си ве pure тоя уеб го дадох аз на dea7h той мн злаупотрябява by me той нито дизайна е правил нищо dea7h и real са го правили и аз напрай дизайна като на emerald и вече by me

дайба балъка ти... аре чезвай че немога да та гледам ве а за сървъра щях да почна да го играя но уви.... :d:
 
© MysticMu-Fun 2008 - 2009 Всички Права Запазени !.
Никой не ме е питал за позволение :)
(нито мен, нито колегата Damian...)
Аз правя всичко възможно за вас, да ви се хареса, да сте сигурни и да има полза от това! Единственото нещо, което искам е едно полу-изречение Credits долу, които никой от сървъра ви не го интересува ^^
Не виждам, защо трябва да си присвоявате тези credits, като си нямате и представа от source-а :}


Sql паролка е слаба...
Не правете грешката да си слагате GSM номерата за пароли! (особено МТел - 088... заради 2те осмици...)
 
Last edited:
никой не ме е питал за позволение :)
(нито мен, нито колегата damian...)
аз правя всичко възможно за вас, да ви се хареса, да сте сигурни и да има полза от това! единственото нещо, което искам е едно полу-изречение credits долу, които никой от сървъра ви не го интересува ^^
не виждам, защо трябва да си присвоявате тези credits, като си нямате и представа от source-а :}


sql паролка е слаба...
не правете грешката да си слагате gsm номерата за пароли! (особено мтел - 088... заради 2те осмици...)
така е но вече смених уеба и ако може коментари на него ? ;)
 
така е но вече смених уеба и ако може коментари на него ? ;)

еми коментари....
1. същото мнение за sql паролката ^^
2. махни htdocs.rar ...
3. ще е екстра да метнеш 1 AutoDBBackUp от време на време :}


И.. ludaka, какви глупости говоря ?!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: c0nn3c7ed
еми коментари....
1. същото мнение за sql паролката ^^
2. махни htdocs.rar ...
3. ще е екстра да метнеш 1 autodbbackup от време на време :}


и.. Ludaka, какви глупости говоря ?!

мерси за съветите ;)
 
  • Like
Reactions: ReaL
Написах сайта e "By Me" защото аз му го дадох тва исках да кажа ;): и е вярно че ти ми даде стила :p и ReaL това че той е махнал Credits не е мой проблем защото докато аз бях с този Уеб имаше Credits и сичко ! :)
 
написах сайта e "by me" защото аз му го дадох тва исках да кажа ;): и е вярно че ти ми даде стила :p и real това че той е махнал credits не е мой проблем защото докато аз бях с този уеб имаше credits и сичко ! :)

от кога е сменен този уеб...