My New Signature

Firs7BlooD

New Member
Joined
Jun 21, 2009
Messages
198
Reaction score
30
1534113W.png



е как е? :)
 
харесва ми , но надписа мисля , че трябва да го намалиш или да го преместиш :) 5/5
 
немога да разбера какво има в средата
 
хаха нооб изложи се яко и ся само можеш да убиждаш.. много обичам такив като тебе нещастници
 
немога да разбера какво има в средата

Някаква глава на аниме, за по-точна информация питай създателя :D

10/10

@misho_rb Какъв ти е проблема бе човек? Завиждаш на Lycan, че може повече от теб ли?! (wonder)
 
хаха нооб изложи се яко и ся само можеш да убиждаш.. много обичам такив като тебе нещастници


Това за мен ли се отнасяше ?


П.П Ето едно ново

1538618M.png
 
Не е за теб спокс
Един съвет проваи малко по-високи около 120-140
и пробвай да смъдж рендера малко по самите "ръбове" и наблгни да има тъмна и светла страна за да може хем ефектите хем рендерите да се отличават :]]
 
За новия сиг. според мен щеше да е по-добре, ако не беше оцветил Зангетсу (така се казва меча му) в оранжево.
 
За новия сиг. според мен щеше да е по-добре, ако не беше оцветил Зангетсу (така се казва меча му) в оранжево.

+1 Черен щеше да е супер :p
 
Втория бива г/д, но първия е вода. (За мен, защото сигнатури с анимета са ми най-антипатични) ;)
 
ам тва бива ама закво е тва светло кълбо до рендера и пробвай да попълниш целият сиг
 
Светлото кълбо е Light Source (nqh)
 
При първият трябва рендера да не е толкова светъл и както каза Lycan за 3тия сиг,пробвай да попълниш сига или поне по-голяма част от него =]
 
Това е друго вече! Но ако сложиш още 1-2 четки като тази при надписа, за да стане малко по-оживено ли, цветно ли, не знам как да го кажа, ще е по-добре. Мисля, че ме разбираш! Както ти казаха, гледай да оставяш по-малко място празно.