My First Template

OmaRuCat

Well-Known Member
Joined
Jun 3, 2008
Messages
531
Reaction score
456
Днес реших и аз да пробвам да направя 1 темплейт за сайт на MuOnline по simple като за първи път мисля , че е добре ето и резултата :

133eaa671983a00f.jpg
 
Не ми харесва, ама нали си коткаа (nqh) 6/10
 
(puke) за 10 мин работа (think) ..

Не е важно колко време го е правил! Важното ,че е хубаво и се е постарал!
Като е за 10 минути давай направи го за 10минути. Сигорен сам ,че ще смениш някой друг цвят и логото и си направил темплейт (chuckle)(chuckle)
10/10
 
Не е важно колко време го е правил! Важното ,че е хубаво и се е постарал!
Като е за 10 минути давай направи го за 10минути. Сигорен сам ,че ще смениш някой друг цвят и логото и си направил темплейт (chuckle)(chuckle)
10/10
абе ти си бил голям философ бе?
 
Не е важно колко време го е правил! Важното ,че е хубаво и се е постарал!
Като е за 10 минути давай направи го за 10минути. Сигорен сам ,че ще смениш някой друг цвят и логото и си направил темплейт (chuckle)(chuckle)
10/10

Братле колкото и да се е старал не означава че трябва да му се мазниш тук. Какво като е омару , а и темата е стара. Ако го сложат на някой сървър този темплейт пак ли ще казваш 10/10.
 
Братле колкото и да се е старал не означава че трябва да му се мазниш тук. Какво като е омару , а и темата е стара. Ако го сложат на някой сървър този темплейт пак ли ще казваш 10/10.

Еми човек не се мазня. Просто ми хареса темплейта ако се бутне малко още ще стане перфектен!