[Release] MuWeb 0.9 Dark Template

KriSioS

New Member
Joined
Oct 12, 2009
Messages
21
Reaction score
10
Реших да седна и да попреправя стила на сайта с версия 0.9 и ето го:
Ето Pic:
175j.png

Дано да ви хареса (wasntme)
 

Attachments

  • Tamplete for MuWeb 0.9 Black---By MaXeLL.rar
    2.7 MB · Views: 248
Браво 10/10 :) (clap)
 
Top15-ките са копирани от Danger-Mu ;)

7/10
 
Ако наистина си го правил ти браво доре долу ми харесва :) 7/10 ;]
 
Аз съм го правил и да кажа на "mi7aka" първо че няма топ15 а е топ 5 то дори си пише и 2-ро това си оригиналния топ 5 несъм копирвал нищо всичко съм го праил аз смисъл дизайна ...
 
Има малки недостатъци но все пак за един час и половина работа туи е :D
 
10/10 ама тва ми прилича на ония червения темплейт на ескейп само променен в черно но браво!!
 
Еми все пак съм го преправял а не съм го правил. Преправян е от червения тамплейт, но има и някои неща още донагаждани... но мерси все пак за отценките
 
10/10 ама тва ми прилича на ония червения темплейт на ескейп само променен в черно но браво!!

Първо това е DarkMu Template 0.9 дето даркмастър качи с променен background и сменени някои картинки.Второ това не е уеб на ескейп а лиско е взел дизайна от него!Mi7aka абсолютно нищо не е копирано
 
Първо това е DarkMu Template 0.9 дето даркмастър качи с променен background и сменени някои картинки.Второ това не е уеб на ескейп а лиско е взел дизайна от него!Mi7aka абсолютно нищо не е копирано

Кат незнаеш кое как е си малчи по добре ;]
 
Първо това е DarkMu Template 0.9 дето даркмастър качи с променен background и сменени някои картинки.Второ това не е уеб на ескейп а лиско е взел дизайна от него!Mi7aka абсолютно нищо не е копирано

По-добре замълчи...