[Release] MuWeb 0.8 Cool Edit (Edit 3 ) 100% Fix

Status
Not open for further replies.

Life

Well-Known Member
Joined
Nov 13, 2008
Messages
1,367
Reaction score
509
Ето че Weba e редактиран отвоно със 11 пъти повече нови неща:

Нека видим какво ново има :)

1- Предупредени Потребители
2- Бан Лист (Със малко подобрение)
3- ГМ(Админ) Лист + Дата на Вход + Дата на Изход + Online/Offline
4- Web Chat+ 2 Теми към него
5- Правила (Оцветени Добре)
6- Прозорец изкачащ при всяко отваряне на index.php "Да прозорец ама за какво" (Тои прозорец служи за гласуване във сървъра във края на всяка седмица потребителя гласувал най много ще получи ПРЕДМЕТ,ГМ-права,ЗЕН)
7- Нов Админ Панел със Функцийте Предупреди Потребител | Блокираи Потребител | Добавяне на Предмети | Редакция на Акаунти и Герои | Редакция на Правила и Всички Файлове във Папката www
8- Промяна във 80% на текстовете
9- 100% Secure
10- Опция "Онлайн Герои" - Малко модефицирана
11- WebShop + Опция "Become GM" |WebShop Благодарение на (Gasolinch0)|


Credits :

Web Litle Secured Edit and having New Modules by "Life"
Web 97% Secured by Bupyc
Admin Panel by Damian (Благодаря на Damian за предоставения панел)

Админ Панела не е Мой а на (Damian) Обаче съм го редактирал 99% !

Tnx for help : Gasolinch0 , Bupyc , Damian


Кръстил съм Weba (DarkSteamWeb) за да не стават проблеми!


http://4storing.com/ndjff/91fbed7a7cf0366e94681b8712229981.html

Линк за Теглене

Снимка :



До 2 седмици очаквайте нов Update 4 Black Dungeons :) ще има много ново като : 2-ро Меню със още около 15 модула и нов изглед :)
 
Last edited:
Approved!

Следващият път като пускаш "Release", се посъветвай с мен преди да пуснеш модули дадени ти от мен :)
 
  • Like
Reactions: Endurance.
Искам да добавя прозореца го няма на снимката защото покрива някои от опцийте и като си сложите Weba Ще го видите!
 
Last edited:
Няма смисал от тия цветове в менюто и правилата ;) 7/10
 
  • Like
Reactions: Endurance.
Добре :) ... има още някои модули които трябва да си ги добавите във index.php :)
 
Моля :) все пак си е твоя защитата!
 
  • Like
Reactions: FroggerPL
А ако сложа Index-a на друг Web колко % ще е защитата ?
 
Защитата няма да бъде голяма защото самите Файлове на WebSaita са защитени всички ако другия Уеб е защитен от всякаде а само Indexa не е 100% но това според мен няма да има смисъл защото неможе да не е защитен index.php а всичко други да е ... а и пък спроде мен като си ги защитил другите ще защитиш и indexa :)
 
  • Like
Reactions: FroggerPL
много готин сайт прекалено много ми харесва.. едиственото което му е в минус е това че няма класация на геройте..
 
Всички модули са ми от този Web само index.php е от друг...в него има XSS secure и май друг secure няма :D но чак на 3 - 4 % да падне :O....
 
Last edited:
Еми консултирах се с един френд.....

"Да имаш да вземаш .. като си нямаш нонятие от php не говори глупости че пингвините ще ти се смеят чак"
by:grudjo

::x: мисля да му се доверя :)
 
ros1n4o :) elpich ако ви харесва сайта поне казвайте благодаря , вместо да спамите Благодаря във опцията :)

elpich (Има класация само трябва да си я добавиш )
 
  • Like
Reactions: FroggerPL
Еми консултирах се с един френд.....

"Да имаш да вземаш .. като си нямаш нонятие от php не говори глупости че пингвините ще ти се смеят чак"
by:grudjo

::x: мисля да му се доверя :)

ок кат си сложи6 др индекс ако до 5-6 дена не те хакнат на..... тоя твоя фр пълен сме6ко ако 6те да земе6 наи за6титените модули и да ги сложи6 кат индекса ти е кат шфейцарско сирене къв е смисала кат не ми верва6 питай реал и мефо питай кат не ми верваш ^^
 
:d ми той точно мефо го каза тва :)
 
И аз това му казах :) той ми казва ама Mephisto ми каза ... кво ти каза бе пич казах ти ако indexa не ти е защитен ще те хакнат супер лесно :) За това сложи index.php на моя Web или Вобще целия Сайт ...
 
  • Like
Reactions: FroggerPL
Слагам индекса на твоя Web NP но ще ме хакнат със като нямам тея Sql secure files......
 
Слагам индекса на твоя web np но ще ме хакнат със като нямам тея sql secure files......

ам може нз някой ми бе6е казвал 4е се променя но кат и да е ..
 
Status
Not open for further replies.