[Release] MuServer99b+ 100% Fixed

имам още едни 99б+ файлове за които не съм 100% сигурен че е оправена гаргата и ще ги тествам, ако е оправена ги пускам тука :)

никва гарга не бачка спокс ;)
 
ае хора дават ми гре6ка на гаме сервер как да го оправя
 
Добре някой има ли 99b файлове на които да работят всичките магии на Dark Lord-а и да работи птичката.

99Б на която да бачка собствения магазин, магиите на лорда и правенето на покани за калима ..НЯМА. По името на версията се разбира 99b - 99 бета тест. Колкото до другите 99,x,c,a,e,b+ и тем подобни са измислени от хора, които са оправяли дребни проблеми но не и горепосочените дарк лорда и т.н.
 
  • Like
Reactions: Ivaylo99
Добре на тази версия може ли да се подкара webshop.... всмисъл да вкарва каквото си сложил от сайта да ти го вкарва в сандъка
 
да може естествено :) имаше някъде в guild или Release незнам точно

П.С браво че ги Release 10/10 G0dLiK3 :)
 
Last edited:
Имам ето тази грешка... Какво съм збъркал ... а да и гамесървара неще да се стартира
dddqc2.png
 
10/10 файловете си работат нямах проблем с тях нито с гс-то нито с евент сървъра
 
добре кой файлове едитна освен евента и ранка за парола и другите 6 ип-та ?
edit: извинявам се използвах един едитор за ип-тата и той не ги е сменилл.. ами остава само тази грешка от снимакта да ми кажити как да я оправя (speechless)
 
Last edited:
имам ето тази грешка... какво съм збъркал ... а да и гамесървара неще да се стартира
dddqc2.png

пиши ми на скайп и ще ти го оправя ;)
 
  • Like
Reactions: imorala
благодаря много писах ти, чакам да ме приемеш
edit: Всичко е добре вече,много благодаря за помоща
 
Last edited:
така открих няколко проблема за 2-3 минути тестване с дл...
електрик спарк и криткала не бачкат
в лоренция в бара има конче кото дава ужасно много дефенс и щом го посочиш те изхвърля веднага...
телепорта за арена не бачка от "м" трябва с мове стадиум....
телепорта за давиас води в давиас2 а давиас2/3/4 не бачкат всичко друго което видях е добре
 
така открих няколко проблема за 2-3 минути тестване с дл...
електрик спарк и криткала не бачкат
в лоренция в бара има конче кото дава ужасно много дефенс и щом го посочиш те изхвърля веднага...
телепорта за арена не бачка от "м" трябва с мове стадиум....
телепорта за давиас води в давиас2 а давиас2/3/4 не бачкат всичко друго което видях е добре

Edit gate.bmd с bmd editor за /move
 
  • Like
Reactions: imorala
Извинявам се за кончето.. немога и него да оправя.. оправих го в шопа купих си го нормално дадох switch влязхо тръгнах да бия гледам няма ми скила тръгвам да гледам коня и пак беше бъгнал и дирекно ме дропи
 
извинявам се за кончето.. немога и него да оправя.. оправих го в шопа купих си го нормално дадох switch влязхо тръгнах да бия гледам няма ми скила тръгвам да гледам коня и пак беше бъгнал и дирекно ме дропи

просто го премахни от шопа ;)
 
  • Like
Reactions: imorala
А да забравих да кажа най-важното....
Благодаря много за Releas-а (cool)
 
относно кончето, не трябва да е дигнато,имам впредвид да е +1+2+3 и т.н.
 
от къде мога да едитна адресите на бутоните най-отгоре
 
100% fixed?? lol ? kalima with enter lvl? haha, how about store? still not working ^^ ?