[Help] MuServer with router

BloodyWolf

New Member
Joined
Nov 14, 2008
Messages
28
Reaction score
2
Имам проблем с логването в сървъра.Променям всички ип-та както трябва отворил съм портовете които трябва, всичко си зарежда нормално и накрая като пусна играта и ми дава disconnect...
 
така .. иптата навсякаде трябва да са 192.168.**.** . Само на cs server-a и в дата/иплист и дата/мапсървъринфо трябва да са реалните. Ако това ти е така значе не е от сървъра остава само от клиента да е,а възможните варианти са:
1. Да неси променил сериала на main.exe
2. Ипто се променя с hex editor напълно възможно е при използването на друг едитор да си оплескал работите.

И остана още 1 вариант и това е да си блокирал от sql-a някое exe - провери си firewalla. И за каква версия става на въпрос ?
 
така .. иптата навсякаде трябва да са 192.168.**.** . Само на cs server-a и в дата/иплист и дата/мапсървъринфо трябва да са реалните. Ако това ти е така значе не е от сървъра остава само от клиента да е,а възможните варианти са:
1. Да неси променил сериала на main.exe
2. Ипто се променя с hex editor напълно възможно е при използването на друг едитор да си оплескал работите.

И остана още 1 вариант и това е да си блокирал от sql-a някое exe - провери си firewalla. И за каква версия става на въпрос ?

Щеше да му изкара, че иска нова версия, а то му вади дискънект..
Аз мисля, че е от:
- отваряне на портовете - 2%
- неправилно ваведени ип-та - 95%
- сял пароли и акауни - 2%
извод
или е от кънект съвръа или гейм сървъра
ако ти изкарва там кадето пише сървъра и логването значи е от гейм сървъра
а ако направо дискънект значи е от кънект сървъра и зависи след това може и гейм сървъра да е коригиран грешно
 
Last edited:
..

Версията е Сезон 4 и не ми дава да избирам сървър а направо дискънект но другите ип-та са ми 127.0.0.1 може би е от това.Мейна го едитвам с HexEditor.А като вляза в canyouseeme.org за да проверя портовете ми изписва Error: I could not see your service on 212.50.81.128 on port (55901)
Reason: Connection timed out а съм ги отворил в рутера
 
Версията е Сезон 4 и не ми дава да избирам сървър а направо дискънект но другите ип-та са ми 127.0.0.1 може би е от това.Мейна го едитвам с HexEditor.А като вляза в canyouseeme.org за да проверя портовете ми изписва Error: I could not see your service on 212.50.81.128 on port (55901)
Reason: Connection timed out а съм ги отворил в рутера

оправи си ип-тата ... в data/commonserver може да ги оставиш 127.0.0.1 другите поправи с 192.168.**.** освен при conenctserver-a и в data/iplist & data/mapserverinfo поправи си версиата и сериала в main.exe за секи случей :). Провери си firewalla - да не би да си блокирал connectserver.exe ! Портовете трябва да са tcp мислаче а ако имаш опциа сложи tcp/udp.
 
  • Like
Reactions: BloodyWolf
Firewall-a съм го спрял.Преди малко смених файловете и вече съм с тези [Release] DarksTeam Official Season 3 Episode 2 вече не ме дискънект но не ми показва сървъра явно не едитвам мейна както трябва. Ако някой може да го едитне ще съм му много благодарен. Ето линк към main.exe. Ип-то в мейна е 210.245.21.245 а моето 212.50.81.128. Благодаря предварително (angel)