[Release] MuServer Season 4 Repack FULL

Bulgaro:
Може би имахте PCpoint или CashShop?

Ingles:
Did you mean PCpoint or CashShop?

Portugues:
Voce quis dizer PCpoint ou CashShop?
 
Fixed Text.bmd NPC Duel to show english

Oh no, You Fix text.bmd ??????? <lol> ^^^^ hahahahahahahahaha

You use my text.bmd

I translate english text.bmd
 
Last edited:
cashshop in files with kor protocol? (nqh)
there is no cashshop in koreans clients. (xaixai)
 
  • Like
Reactions: ADMBone
you translate everything ....
!!
and how about your release as i remember your release was 1.05v+ and your GS_Sub was not working and about SCFData too.. i just get you got mine db's mine configuration and no credits ...
 
Bulgaro:
Diablo21 да говоря с Този CashSHop 100% и аз знам, че не се справя muserver KOR CashShop

Ingles:
Diablo21 to speak with the ta CashSHop 100% and I know that muserver KOR not handle CashShop

Portugues:
Diablo21 falo que ta com o CashSHop 100% e eu sei que muserver kor nao pega CashShop
 
Ще чакам нови ъпдейти но не мога да си обясня от кога diablo21 почна да fix-a файлове ?
 
като сложа update 6 i kato pusna GS и пише някфи монстери.... всмисъл като грешки
 
ако покажеш скриин може да се сетя но едвали ще има проблеми всичко беше тествано
 
  • Like
Reactions: ADMBone
Наистина дава еррор на SCFdata/eventmobs ! а да знаете как да сложа тези файлове на стария ми клиент на 7.09.00 cracked ? искам да не дъпрат новия клиент ... става ли ?
 
Last edited:
Code:
- Season 4 Items - 98%
- Blood Castle Event - 99%


Can you fix these bugs??
 
имам проблем като си влена в клиента и цъкна на Server после на server[Non-Pvp]... и после си пиша акаунта и ме диск
 
Last edited:
имам проблем като си влена в клиента и цъкна на server после на server[non-pvp]... и после си пиша акаунта и ме диск

пуснал ли си го за субсървър че да влезнеш в 2рия сървър?

отностно еррорите ви пишете ми в скайп да погледна пц-то ви
 
това сървър файлове ли са защото нещо не разбирам и тоест направо ги тегля там пускам сървъра или нещо добавка ако може някой да ме вкара малко в филма =] :)
 
а да знаете как да сложа тези файлове на стария ми клиент на 7.09.00 cracked ? искам да не дъпрат новия клиент ... става ли ?

?
 
това сървър файлове ли са защото нещо не разбирам и тоест направо ги тегля там пускам сървъра или нещо добавка ако може някой да ме вкара малко в филма =] :)

има инструкции на 1та страница ако разбираш малко ще се сетиш как става всичко е нагласено за улеснение само парола и на няколко места ип тря се смени
 
Някой да има обеснение на т'фа ????
fc6670942c906d4b.JPG

Благодаря на диабло за поможа.. Който има този проблем да си настрой файловете точно както е опицано!!!
 
Last edited:
diable21 Bro i need ur help on this guide on this link that u made http://darksteam.net/showthread.php?p=49744#post49744 i have followed ur guide and i am getting Error Message when u create new MuOnline DataBase can u help me please bro i put a picture of the Error that i am getting on the DataBase Migration Pageu made.
 
Last edited: