[Release] MuServer 97d99i Updated

Guys Other Client link this is not work to me :(
 
gyes i find bug 1 cant delete character 1 lvl , 2 can't exit guild anyone help :(
 
всичко е ок.... но като се свържа със сървъра в клиента не ми дава дисконект.... а просто седи все едно е забило :) .... а на някой клиенти пък дава дисконект... кажете кфо да правя ?
 
Аз ги подкарах , като биеш , ти дава disconnect From the server . Нещо не е наред !!!
 
оправи се ...... а да питам тука макс е +11 а не +13 и адд +16 а не +28 .......... и не мога да сложа предмети на +15 а на подобни файлове можех .
 
Дайте някой друг гамесървър . Този го слагам и немога да му намаля ехпто .
 
Хора я кажете всичко правя както трябва, сменям си IP-то в main.exe и ми дава disconnected from the server..
 
Хора я кажете всичко правя както трябва, сменям си IP-то в main.exe и ми дава disconnected from the server..

main.exe may be (packed) (think) try to change it with another main.exe from another client
 
main.exe may be (packed) (think) try to change it with another main.exe from another client

Аз си сменям ип-то без проблем, но като влизам в играта ме изхвърля.
 
Сменил съм всички сял пароли и ip-та, които бяха 127.0.0.1 с моето ip. Трябва ли в muserverstartup-а да сменям 127 с моето ip и трябва ли на main.exe да сменям IP-то?

P.S. Оправих се изтеглих нов клиент и всичко е 6 :D
 
Last edited:
Мерси!

Имам и един друг малък проблем :) с ODBC

1.Значи това не е от ОДБЦ :D Влизате в EventServer>Data>svconfig.ini и правите


[pim_setting]
queue_no=4
workerthread_no=4

[odbc_connection]
mu2003_dbname = Ranking
mu2003_dsn = MuOnline
mu2003_uid = sa
mu2003_pass = SQL PASS

2.Готови сте с евент сървъра . Сега трябва да настроите и Ранкинга :)
Влизате в RankingServer>svconfig.ini и правите

[odbc_setting]
dbname=Ranking
odbc_dsn=MuOnline
odbc_uid=sa
odbc_pass= SQL PASS
odbc_con_count=40


[pim_setting]
queue_no=4
workerthread_no=10
 
Може ли да се добави /post команда кам този GameServer ?