[Release] MuServer 0.75

неска реших да ги пробвам и честно да ви кажа с толкова малко неща е много скучно.
 
браво дарк 10/10 ! бих ги пробвал ама чак толкова стара версия не бих играл и....съмнявам се дали на някой му се играе
 
Хмм..
Чисти и лесни файлове за модификация :)
Определено ще напрая CusToM Server Files от тези, ще се вкарат някои опцийки, команди и предмети (сетове, оръжия, крила).
 
Хмм..
Чисти и лесни файлове за модификация :)
Определено ще напрая CusToM Server Files от тези, ще се вкарат някои опцийки, команди и предмети (сетове, оръжия, крила).

Я направете 1 guilde как се добавят "сетове,оръжия,крила" в подобни версии.
 
За всеки main е различно (а те са над 100тина), а във всеки main трябва да се пипат за всеки нов предмет - всеки един ред (които пък преди това трябва да се търсят по address-ите след disassembl-ирането).
Не знам дали някой ще намери толкова време, освен да се научи assembly :)
Иначе guide-а, който сте чели из другите корумпирани форуми, е непълен и грешен (ако сте го тествали, знаете за какво става дума) :)
 
За всеки main е различно (а те са над 100тина), а във всеки main трябва да се пипат за всеки нов предмет - всеки един ред (които пък преди това трябва да се търсят по address-ите след disassembl-ирането).
Не знам дали някой ще намери толкова време, освен да се научи assembly :)
Иначе guide-а, който сте чели из другите корумпирани форуми, е непълен и грешен (ако сте го тествали, знаете за какво става дума) :)

Еми хубаво ще е ако направите 1 guilde тук в darksteam как се прави сичко убяснено за по ламерите ( кат мен ) понеже имам адски много време и имам желание да се занимавам .
 
Някои ще даде ли нови линкове ???
 
Тия файлове са набор на слънцето :)
 
някои има ли ги тея файлове ???
ако ги ми нека ги качи на ново
 
Нямаше ли и по-стари от тези?Не бяха ли едни 0.65 или се лъжа (tmi)
 
Нямаше ли и по-стари от тези?Не бяха ли едни 0.65 или се лъжа (tmi)
0.65 е версията на гейм сървъра, а 0.75 е версията на клиента.