[AD] MuPlayring 99.60XT Exp: 100x Drop: 35

hi there nice server....but i got 2 questions..... :)

1st can anyone update the quest list with the mobs that must be hunt and the rewards?

2nd did we know if admins will fix 2lancer-accounts run?so we can join with multi accounts?

thnxxx
 
Окай в момента се опитвам да дигам без ElfBuffer, защото е до 100 левел... Играя БК в момента съм 131 левел и правя 300 дмг на Йетита, в сравнение с ДЛ-то което прави 1к дмг и все пак сте решили да има 1 спот. В момента има СМ и ДЛ 1 рес (което трябва да чакам да си дигне левелите, защото има един спот.) В Атланс немога да намеря събран спот... Няма информация, къде са; какви са; събрани или не са спотовете. В lt3 им правя 40 дмг защото вместо нормалните Крави от lt3 вие сте сложили крииповете от lt7. (WTF lt4,lt5,lt6 са все така с мобове от лт7...) Вече на всеки събран спот има по един герой 1 рр с крила, кво праиме хората дето току що започват? Седиме и биеме Giants и Yeti 30 часа. И сега обяснете ми как да продължа да играя... Толкова добра и интересна конфигурация сте направили, но грам не сте помислили за хората, които не почват на старт-а, а след него. Обяснете ми как да дигам левел??? Като всичко е заето, защото са 4 спота. Какво трябва да направя да играя 10 часа рибка по рибка да убивам в атланс, защото иначе трябва 30 часа афк на Yeti-та. Уж сте искали да е хард сървър (съдя по това,че няма магий в шоповете, няма и оръжия... някви прости брадви без скил, но +9... гениално, не сте направили достатъчно спотовете и т.н. уж е хард...), а в всъщото време за 1 days, 2 hours, 36 minutes има герой 3 реса 333 левел, тоест след 2 часа е 4 реса... + Бонус ХП от парти+ВИП, както го смятам ако въобще се занимавам да играя докъто ресна 1 път, той ще е 10 реса и ще са минали 3 дни от старта. Идеята и конфигурацията са доста интересни и иновативни за български сървър, но просто заради такива абсолютно недомислени неща БУКВАЛНО сами си карате хората да не играят... то е просто несериозно изпълнението с градовете до Таркан ... уу супер ХАРД и като влезнеш в арена рескаш за 5 часа.


PS: 3 Silver Medal-a метнах току що 3 соула обаче няма оръжие за БК в магазина.Maybe because its "hard" сървър... Обаче за ДЛ-то всичко е идеалка на 130 левел прави 1к дмг...,а БК-то 250 дмг. И не ми обеснявайте че ДЛ-то винаги прави толкова ДМГ. Да но когато се седне и се помисли за това има как да го балансираш, чрез определени сетове и уепони, но тук никой не си е направил този труд. Толкова големи надежди имах, заради конфигурацията и толкова се бях зарадвал и днеска като влизам немога да повярвам колко слабо изпълнение... сървера се едно е направен от хора дето никога не са играли МУ WTF

PS2: Затова се правят БЕТИ, за да влезнат ей такива като мен и да ви кажат кво, що и най-вече какво трябва да се добави, оправи, донастрой и т.н.

PS3:
Server-a като цяло е добре, но има доста работи които трябва да бъдат оправени

Най-редовния номер на българският сървър. Нещата дето трябва да се дооправят след старта...
 
Last edited:
Не само спотовете са проблем.. Дропва от Скай евент-а, не може да ползваш Jewel of Life, DL с Cape не може да влизa В Sky Event-a..
 
Нямам думи. Бета Тестовете са за това, но явно са сметнали че не им е бил нужен. Пропиляна идея и конфигурация. А аз се бех приготвил през PayPal да си зема кредити... пхахаха. 3/10
 
То по принцип когато играеха 150-200 он за един месец паднаха на половина и на втория вече има по 30 он, а сега има 40 он, представям си след месец. Админите да се чукнат малко и да осъзнаят какъв сървър прецакаха :)
 
писах им още снощи... още дори отговор нямам :D
 
2 пъти съобщават, че този модул , с който се вижда инвентара бил готов, казвам им че не роботи. Отговора е: 'работи' и в крайна сметка не работи. За момента не им трябвали ГМ-та.. има 4 gm- та да кажем че 2мата са админите, а другите двама?? До преди 15 мин имаше 3 gm-та, тоя първия Neppo за първи път от старта героя му е офлайн и се появява новото 4-то gm онлайн I guess... Па даже гилд мастер на най-силната гилдия в момента... Честито на играчите. Обесних до какво води тва да слагаш GM- та от които няма полза... Ама няма кой да слуша.
 
Вълкът кожата си мени, но нрава не ! Същата работа и тук, те няма да престанат да дават неща на приятелчетата си, и за това са с толкова он :)
 
Таман реших да цакам и видях "kenshiro" , който май беше администратор в турски сървър "Mudream" ако не се бъркам , който самия ме банна и после ми вика смени си ника да ти махна бана за дупени итеми а бяха от куест ситемата , но както и да е. Реших да видя ко става но явно сте прецакали една легенда няма , какво повече да кажа. Толкос надежда давате на другите и после се ебавате със сички. Само , като ти видях стила на скинове и сетове и т.н.т познах почерка на този Идеален Админ/ГМ :) Успех че разбивате мечтите за идеалният български сървър на доста хора но не и на мен не играя му , от както ме банахте казано на просто без причина :)
 
Не бях се замислял, че Кенширо може да е Админ и в Мудрийм... май ще се окаже шпионин! Но сякаш Плейринга нямаха преди куест система, че да банват за дупени итеми или бъркам?
 
Таман реших да цакам и видях "kenshiro" , който май беше администратор в турски сървър "Mudream" ако не се бъркам , който самия ме банна и после ми вика смени си ника да ти махна бана за дупени итеми а бяха от куест ситемата , но както и да е. Реших да видя ко става но явно сте прецакали една легенда няма , какво повече да кажа. Толкос надежда давате на другите и после се ебавате със сички. Само , като ти видях стила на скинове и сетове и т.н.т познах почерка на този Идеален Админ/ГМ :) Успех че разбивате мечтите за идеалният български сървър на доста хора но не и на мен не играя му , от както ме банахте казано на просто без причина :)
Той е същият и тука пак си прави мизериите
 
Аз немога да разбера защо всички очаквате след старт на сървър да е на ниво WTF :D
Не се ли научихте, че точно играчите правят сървъра хубав ? Как очаквате всичко да ви хареса ? Единия искал повече спотове, другият бил баннат от админ в друг сървър... Спотовете са си супер за този експириънс. Това, че на вас ви се струва трудно означава, че не сте свикнали с трудни сървъри. Сървърът има потенциал да стане много добър, всичко зависи от вас играчите. Което по мое мнение звучи отврътително, защото най-играните и успелите сървъри в България са най-играни от чужденци, което според мен означава, че Българите когато играят не го правят за удоволствие и вместо да разпускат се напрагят излишно. Нервно поколение ли незнам. Знаете ли, че съм срещал гилдия от 10-15 човека, българи (над 30 г.) които си избират някой сървър и го разбиват от PvP и си се забавляват през цялото време. Вие виждали ли сте сървър в който да има предимно българи и да не се псуват на post? Аз не
 
  • Like
Reactions: dota-sdso
Аз говорех , че там банваха за без причина тука ако бях почнал пак , ще има някой измислен бан но успех с развалянето има хора , който за да им се доверяваш трябва ЛИЧНО ДА ПОЗНАВАШ за да му повериш нещо. УСПЕХ :)
"pafa7a" Аз говоря лично за тази личност "kenshiro" в един форум май се пише и "Deadman" , който беше баннат и от форума но както и да е б.л сам го но такива хора толкос големи надежди фърлят праят се на разбирачи сичко могат накрая , какво излиза , че е пален каун. Как би играл сървър с такъв администратор , който си позволява сичко само и само да му е кеф на него а не на играчите играели МУ-ТОМУ аз никога нямам претенций как си праят муто важното да си прая кефа. Но видя ли самоволия от админския състав просто му казвам "Shif and Delete" "изчисти кошчето" :)

Приятен ден от "StrongHold"

П.С: Аз даже не съм си правил труда да им правя честа да влизам и в сайта само погледни , какво говорят играчите. Предния сезон играх , когато си беше ПЕРФЕ поне за мен. :)
 
Last edited:
Shtom na site s 3 funkcii, zashtita protiv flood 0% i svobodnA igra s hackove za teb e bilo dobar server .. evala :)

1.3 Функции винаги са си били достатъчни за тоя сървър.
2. По него време нямаше такива мизерници като сегашните да те флуудят 24/7
3. Имаше екип от доста хора който си бяха он и следяха за хакченца и такива екстри.
4.Имаш 100 функции на сайта и никога няма да направиш по добър сървър от който си беше,40 он на старта си казват думата.

@pafa7a Това че пускаш сървър съвсем не означава че НЕ трябва да е на ниво защото аз влязох да цъкна и даже и 50 левел не вдигнах и излязох.
100-250 опит не е ХАРД сървър и не означава че не трябва да има мелета а точно обратното.
 
  • Like
Reactions: ludlud
Аз немога да разбера защо всички очаквате след старт на сървър да е на ниво WTF :D
Не се ли научихте, че точно играчите правят сървъра хубав ? Как очаквате всичко да ви хареса ? Единия искал повече спотове, другият бил баннат от админ в друг сървър... Спотовете са си супер за този експириънс. Това, че на вас ви се струва трудно означава, че не сте свикнали с трудни сървъри. Сървърът има потенциал да стане много добър, всичко зависи от вас играчите. Което по мое мнение звучи отврътително, защото най-играните и успелите сървъри в България са най-играни от чужденци, което според мен означава, че Българите когато играят не го правят за удоволствие и вместо да разпускат се напрагят излишно. Нервно поколение ли незнам. Знаете ли, че съм срещал гилдия от 10-15 човека, българи (над 30 г.) които си избират някой сървър и го разбиват от PvP и си се забавляват през цялото време. Вие виждали ли сте сървър в който да има предимно българи и да не се псуват на post? Аз не

Това ми е 3-тият сървър,който играя и за мен лично е странно да не работят стандартни неща,както във всеки един "Mu server" като вграждане на соул върху даден итем.Също така не са направени условия за клас dk/bk за нормално протичане на игра,поради липса на места за прячкосване в dungeon3 и losttower3 и поради тази причина кара хората да играят други класове като mg/dl/sm в пъти по-лесни за достигане на ресет.Тествал съм го
 
1.3 Функции винаги са си били достатъчни за тоя сървър.
2. По него време нямаше такива мизерници като сегашните да те флуудят 24/7
3. Имаше екип от доста хора който си бяха он и следяха за хакченца и такива екстри.
4.Имаш 100 функции на сайта и никога няма да направиш по добър сървър от който си беше,40 он на старта си казват думата.

@pafa7a Това че пускаш сървър съвсем не означава че НЕ трябва да е на ниво защото аз влязох да цъкна и даже и 50 левел не вдигнах и излязох.
100-250 опит не е ХАРД сървър и не означава че не трябва да има мелета а точно обратното.

И пич времето и годините на играчите си оказва влияние хората играели преди години са били на училище или ваканций сеги над 15 16г иска да работи за да ходи на дискотеки и т.н.т разбираш , ме какво искам да ти кажа нали. :)
 
само на мен ли не ми отваря сайта и ме дисква от сървъра?
 
И мен, явно имат някакъв проблем. Да се надяваме скоро да го пуснат и дано след това спиране са оправили бъга с камъни и някои опции в сайта.
 
Аз говорех , че там банваха за без причина тука ако бях почнал пак , ще има някой измислен бан но успех с развалянето има хора , който за да им се доверяваш трябва ЛИЧНО ДА ПОЗНАВАШ за да му повериш нещо. УСПЕХ :)
"pafa7a" Аз говоря лично за тази личност "kenshiro" в един форум май се пише и "Deadman" , който беше баннат и от форума но както и да е б.л сам го но такива хора толкос големи надежди фърлят праят се на разбирачи сичко могат накрая , какво излиза , че е пален каун. Как би играл сървър с такъв администратор , който си позволява сичко само и само да му е кеф на него а не на играчите играели МУ-ТОМУ аз никога нямам претенций как си праят муто важното да си прая кефа. Но видя ли самоволия от админския състав просто му казвам "Shif and Delete" "изчисти кошчето" :)

Приятен ден от "StrongHold"

П.С: Аз даже не съм си правил труда да им правя честа да влизам и в сайта само погледни , какво говорят играчите. Предния сезон играх , когато си беше ПЕРФЕ поне за мен. :)

Нещо се бъркаш. Skype mi e : iskren.sashev ; В игра се пиша Freedom или fr33d0m. С mudream нямам и не съм имал нищо общо.
 
Някои ще бъде ли така добър да обясни какво се случва със сървъра???