[AD] MuPlayring 99.60XT Exp: 100x Drop: 35

MuPlayring Screens

xBTP6vx.jpg

cNHY2f5.jpg

xq9vY5t.jpg

VldOqHd.jpg

FK5wxb1.jpg

eYoeTEt.jpg

LJBpgBp.jpg

D0WQ5Iu.jpg

JvGOOMW.jpg

cyJ1z56.jpg

lhtqcN1.jpg

dxfpjgt.jpg

eidQaqY.jpg

meJHEBk.jpg

VvDFjbJ.jpg

N4SKP52.jpg
 
Update 2:
1.You can see character equipment.
2.You can see total stats of each character.
 
  • Like
Reactions: ludlud
Браво. В момента се вижда all stats само, това в със сета не се е появило все още.
 
Ще ни извиняваш, но рекламната ни политика не е да оплюваме другите сървъри. Плейринг си е плейринг. Ние не адваме и не влияем на играта по никакъв скрит начин. Винаги ще стоим зад тези думи. Разликата може би е в това , че ние пари имаме. И двамата изкарваме достатъчно и не пускаме сървъра за да изкарваме пари. Даже колкото и смешно да звучи е точно обратното. Постоянно наливаме не малко средства,но това си е наш личен избор. Както казах ГМ няма да има освен ако не видим нужда да има. Колкото до прозрачноста мисля , че бяхм ясен. Ще го обсъдим и ако преценим , че няма да е в ощърб на сървъра , ще го добавим,но ултиматоми не е коректно да ни се поставят.
P.S. Обсъдихме го , до старта ще бъдат добавени като опций.

И ти ще ме извиняваш не че имам нещо лично от към екипът ти но Плейринг беше истински сървър когато Ево ( Антихрист ) Държеше сървъра и имаше пълен контрол над него говоря ти за уважение откъм потребители,гм-та и целият му Екип аз бях също от него по него време.
Нямаше подобни пеберастки изпълнения от рода на ГМ да влезе и да килва тантали с ГМ героя си или да си отмъщава на някого щото му убил героят с който играе или да си мятат боксовете който са за евенти за тях.Такива типове директно изхвърчаха от сървъра.

П.С. Ако спечелиш поне половината доверие на хората който са играли този сървър ще имаш над 200 души онлайн (Редовни) дано този път успеете.
И както казах не се пали нямам нищо лично откъм екипът ти, и освен че вършите тая цялата работа за да изпипате сървъра трябва и да се разбирате с потребителя защото накрая цялата тази работа отива на вятъра.
 
Тук няма екип или екипи, никога не е имало. Плейринга се държи от 2-ма човека това сме аз и колегата (fr33d0m/kenshiro), когато не сме били 2-мата съм бил само аз. Винаги е било така с малки изключения, когато е имало нужда от помощници(ГМ). Такива засега не се планира да има, както казахме вече. Какво е било едно време днес няма значение, защото ако имаше и старият плейринг щеше да го има. Който междо другото не би изкарал и 5 минути в днешни времена, нито пък би бил интересен. За неговото си време може да е бил добър, но тогава не е имало нито конкуренция кой знае каква, нито е имало нужда от кои знае какви инвестиции, а нещата са много по-различни и на съвсем друго ниво днес. Така, че такива сравнения са адски неуместни и граничат с интригите, което на мен от сега започва да не ми харесва!! А тези, които са играли при нас знаят, че аз лично много мразя интриги и клевети, без обосновка и винаги ги наказвам.

Респект към потребителите винаги сме демонстрирали и сме се страли да бъдем обективни и правилата да важат за всички. Дори някои мои деиствия в миналото доказаха доста категорично, че не се допуска шуро-баджанащина.

PS. Колегата е избързал да постне, че модула за инвентара е готов, но аз все още го правя. Казахме, че до старта ще го има, така че имаме време
 
Last edited:
Тук няма екип или екипи, никога не е имало. Плейринга се държи от 2-ма човека това сме аз и колегата (fr33d0m/kenshiro), когато не сме били 2-мата съм бил само аз. Винаги е било така с малки изключения, когато е имало нужда от помощници(ГМ). Такива засега не се планира да има, както казахме вече. Какво е било едно време днес няма значение, защото ако имаше и старият плейринг щеше да го има. Който междо другото не би изкарал и 5 минути в днешни времена, нито пък би бил интересен. За неговото си време може да е бил добър, но тогава не е имало нито конкуренция кой знае каква, нито е имало нужда от кои знае какви инвестиции, а нещата са много по-различни и на съвсем друго ниво днес. Така, че такива сравнения са адски неуместни и граничат с интригите, което на мен от сега започва да не ми харесва!! А тези, които са играли при нас знаят, че аз лично много мразя интриги и клевети, без обосновка и винаги ги наказвам.

Респект към потребителите винаги сме демонстрирали и сме се страли да бъдем обективни и правилата да важат за всички. Дори някои мои деиствия в миналото доказаха доста категорично, че не се допуска шуро-баджанащина.

PS. Колегата е избързал да постне, че модула за инвентара е готов, но аз все още го правя. Казахме, че до старта ще го има, така че имаме време

На 101% съм съгласен с теб. Просто няма база за сравнение за сега и тогава, за който и да е сървър. В момента конфигурацията на playring e най-доброто което може да се види от БГ сървър. (Дано и защитата му)

Имам запитване отново :)

Поради факта, че не е споменато Chaos Castle дали има минимум ресети, за да уцелееш, ако на 10+ ресет е възможно да го земеш няма ли да е много рано да започнеме да гриндиме Jewel of Dragon. Поради факта, че не е обяснено много за Jewel of Dragon, аз си представям едно търсене на non-exl FF,DS,Nature и т.н. с цел да се правят exl.

PS: Интриги не се опитвам да правя, даже след като видях конфигурацията преди 1 седмица ви станах сигурно най-големият фен. Тайно се надявам да има поне 100+ онлайн (а още по-тайно да са 200, защото незнам кой не би играл тук има 5 Боса; 3 нови Камака; Land of Trial за всички; Sky Event, а в всъщото време не е Season 6+ където е пълна бозаааааааа)
 
Last edited:
Помислил съм за това. Изчакай и ще видиш , нека има и елемент на изненада. За твое успокоение , ще кажа че няма да е толкова лесно да се сдобиеш с този жевел , а когато това стане , шанса да превърнеш предмета в ексл. не е голям, а да стане с добри опций още по-малко. Все пак шанса си е реален и със сигурност ще има и късметлии , които ще успеят , но според мен този камък ще се използва главно върху анциент предмети.
 
Тук няма екип или екипи, никога не е имало. Плейринга се държи от 2-ма човека това сме аз и колегата (fr33d0m/kenshiro), когато не сме били 2-мата съм бил само аз. Винаги е било така с малки изключения, когато е имало нужда от помощници(ГМ). Такива засега не се планира да има, както казахме вече. Какво е било едно време днес няма значение, защото ако имаше и старият плейринг щеше да го има. Който междо другото не би изкарал и 5 минути в днешни времена, нито пък би бил интересен. За неговото си време може да е бил добър, но тогава не е имало нито конкуренция кой знае каква, нито е имало нужда от кои знае какви инвестиции, а нещата са много по-различни и на съвсем друго ниво днес. Така, че такива сравнения са адски неуместни и граничат с интригите, което на мен от сега започва да не ми харесва!! А тези, които са играли при нас знаят, че аз лично много мразя интриги и клевети, без обосновка и винаги ги наказвам.

Респект към потребителите винаги сме демонстрирали и сме се страли да бъдем обективни и правилата да важат за всички. Дори някои мои деиствия в миналото доказаха доста категорично, че не се допуска шуро-баджанащина.

PS. Колегата е избързал да постне, че модула за инвентара е готов, но аз все още го правя. Казахме, че до старта ще го има, така че имаме време

Старият Ринг го няма защото на Евелин не му се занимава с него а не защото няма да издържи и 5 минути онлайн :D: за тях времена сървъра си беше добре както и щеше да си бъде ако все още беше в на Евелин ръцете, относно конкуренцията тоя сървър имаше 280 човека онлайн РЕАЛНИ и защото беше добър не защото нямало конкуренция :D:
Както и да е можем до утре да хвалим и стария и новия сървър.
Новият ми допада дори съм решил и аз да го цъкна успех и дано старта бъде успешен. ;):
 
Shtom na site s 3 funkcii, zashtita protiv flood 0% i svobodnA igra s hackove za teb e bilo dobar server .. evala :)
 
Shtom na site s 3 funkcii, zashtita protiv flood 0% i svobodnA igra s hackove za teb e bilo dobar server .. evala :)

Сигурен съм, че ако до сега той го държеше също щяха да се добавят такива глезотийки :) Просто тогава времената бяха различни...
 
Vlizame v razgovor koito e napylno izlishen, govorite za hipotezi kakvo shtqlo da byde i kakvo bilo nqkoga predi 10 godini. Fakt e che Playring e ime s istoriq i sym bezkraino blagodaren na moq priqtel Evo che mi pozvoli da prodalja tradiciqta i dobroto ime na servera , no za sravnenie ne moje i duma da stava. Ne sym ubeden che i nqkoi bi zatvoril tolkova srdstva v podoben proekt prosto zaradi ideqta. Pomnq kogato Evo pusna playring s 300 online sedqhme v tqh i mi pokazvashe kak go e hostnal ot tqh. Kogato go pusnah sashtiq server 1 kym 1 s negovite filove i site ot nas na sashtiq dostavchik(networx) ot koito go be pusnal i Evo na vremeto, servera startira sys 100 online i izdyrja 7 minuti.
Sled tova 1 sedmica 3 kvartala nqmaha internet i dostavchika me izgoni. Sega edinstvenoto koeto e ostanalo ot stariq server e imeto. Filovete sa na kompa mi no sa neizpolzvaemi . Blagodarenie na Darka ,ivowe3 , Rafa ,feature21 , moq kolega i priqtel r00tm3 , servera e tova , koeto vijdate. Server filovete site-a sa totalno zameneni. Gameplay i site, misleno i praveno ot nulata. Slagam tochka po vyprosa. Koito mu dopada tova , koeto sme sytvorili , pojelavam mu priqtni migove v nashiqt server. Na ostanalite ne se sardq , ne mojesh da zastavish nqkogo da haresa neshto na sila.Kazval sym go i predi i pak shte go kaja - servera e izpylnenie v stil "From gamers for gamers";, toest vsichko za koeto sym mechtal kogato sym igral playring, mu-bg , mubz , green mu i drugi, sym go osyshtestvil s pomoshta na horata koito izbroih, bez tqh nishto ne bi se poluchilo. Makar i da sym uporit i da se otkazvam trudno , puskaneto na podoben server e mnogo seriozno izpitanie za nervite i uporitosta na chovek , ako ne bqha tezi hora da mi pomagat , edva li shtqh sega da pisha tezi redove i da 4akam starta na servera sled 3 dni. Dali moite vyzgledi i idei kak trqbva da izglejda servera , kak i kakvi funkcii da ima v site , shte se haresat na igrachite ne moga da kaja. Samo vremeto shte pokaje.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: dota-sdso
The Server is On-line!
As been requested and promised by us the module for inventory/total stats view is added before the start time. Feel free to check anyone you want to. We bet on the fair and honest gameplay. Please be aware that the module is still in development and may not show all items properly but soon will be fixed to full working order. Thanks

MuPlayring


I wish to everyone nice, fun and fair play into our server
If you find any bugs or have experienced any problems just keep in mind we are here to help you, do not loose your time and contact us ASAP.

Best Regards,
MuPlayring Team
 
Откъм спотове е много зле работата Losttower1-losttower6, Dungeon, Dungeon 2 -3
 
Здравйте,
Когато цъкна,за да видя герой ме връща на muplayring.com

Поздравлемия за старта
 
  • Like
Reactions: dota-sdso
само с 1 ацц ли може ли да се играе едновременно?
 
ha-hu-hi - Не мисля, че има проблем с този модул, ако не си логнат не може да го ползваш
mrsmitee - Засега, ДА. Принципно можеш да пробваш с виртуална машина VirtualBox, Vmware но не гарантирам, че ще сработи.

Освен това да допълня, че е възможно с по-стари CPU без SSE2(дори pentium4 поддържа SSE2) инструкции да имат проблем със лаунчера и да им излиза тази грешка :C000001D. За съжаление вероятно няма да има решение на този проблем.
 
Когато се логна и цъкна на играч от топ 10 класацията ме праща на този линк: MuPlayring Когато влезна в Ranking и цъкна на герой от там пак ме праща там. След като рефрешна няколко пъти на мястото където трябва да е стастиката ми отваря целия сайт наново в този прозорец нещо като Inception - сайт в сайта.

Поздрави.
 
Server-a като цяло е добре, но има доста работи които трябва да бъдат оправени
 
Отново сте направили най-аматиорската грешка. Може ли да има 1 спот в лоренциа и един в дав3 с 5 животни. Винаги трябва да слагате стартови спотове поне 3 в лоренциа с giants и поне 3 в дав3 с по 7 монстера. Представям си колко хора са от-ебали, защото има 2 стартинг спота. Разбирам да има един спот в Арена с Зейкани, на който да дигаш левел за ресване. Незнам какъв ще е проблема да направите добри стартинг спотс, за да може човек да не трябва да чака ресналия да си дигне левел и след това да се появи в дав3, и там да трябва да го чакам... Хората трябва да могат спокойно да могат да си дигнат геройте до 200 левел и да почнат да си бозят сериозно, а не до 100 левел да е трябвало да чакаш 3-ма да дигнат левел и после да си правя КС с парти?

ПС: Покажете на хората, че сте се погрижили за това играча да се зариби, за да започне да играе сериозно и активно, а не за 30 мин и то в началото на левелите да се е изнервил 3 пъти. Нищо не ви бърка да направите още начални спотове... никой не реска на giants or yeti... Think about it.

Поздрави.
 
Точно за това спрях и аз :)