[AD] MuOnlineX 97d99i Exp: 100x Drop: 65%

Лека промяна. Точките на рес няма да се умножават по номера на реса,а ще се дават само по 100. Според моите изчисления общо точките които ще получат BK,SM и ELF за 50 реса са 92,000 / MG - 157,500

Точките за MG може да се преосмислят и да се намалят с 30,000 (127,500)
 
  • Like
Reactions: HuKoLai4o
Лека промяна. Точките на рес няма да се умножават по номера на реса,а ще се дават само по 100. Според моите изчисления общо точките които ще получат BK,SM и ELF за 50 реса са 92,000 / MG - 157,500

Точките за MG може да се преосмислят и да се намалят с 30,000 (127,500)

Това няма да е добра идея... МГ с макс точки ще доминира в сървъра...
Направи ди да се умножават на ресове(1рес-330, 2ри 660, 3ти 990 и т.н.)
А на МГ да дава примерно(1 рес 400, 2ри рес 800, 3ти рес 1200 и т.н.)
 
  • Like
Reactions: GTI and WaffylleE
Сега ще отворя Calculator.exe :D: и ще направя няколко сметки и ще реша с колко да намаля ресовете :)
 
Не забравяйте да пишете вашите предложения за сървъра/форума,както и кое не ви харесва a искате да видите за в бъщете в MuOnlineX!
 
Направих следните изчисления:

32 767 * 4 = 131 068 (това са нужните точки за да стане героят на макс)
(5*350*45)+5000 = 83 750 (това са точките за BK,SM,ELF) Следователно на Strenght,Agility,Vitality,Energy може да се качат приблизително 20 937 точки (на всяко по толкова)

(7*350*45)+5000 = 115 250 (това са точките за MG) Следователно на Strenght,Agility,Vitality,Energy може да се качат приблизително 28 812 точки (на всяко по толкова)

Според мен това са добри характеристики.
От това следва,че ресовете се намаляват от 50 на 45.

Промяна в живота на:

Dark Phoenix,Giant Darkan,Zaikan и Death Vim Knight.

Ще се убиват по-трудно от нормалното,но в сметка на това ще пускат по-добри предмети.

В момента обмислям дали да слагам Зен Спот в Davias и Atlans.
 
Last edited:
Тъй като ще го правиш Keep Statc , направи в сайта да може да се реска статца до предпоследния рес(44) :)

Зен спот в Davias и Atlans? Т'ва е малко тъпо, по-хубаво си направи в Икарус :)
 
Тъй като ще го правиш Keep Statc , направи в сайта да може да се реска статца до предпоследния рес(44) :)

Зен спот в Davias и Atlans? Т'ва е малко тъпо, по-хубаво си направи в Икарус :)

В Davias и Atlans ще има Зен Спот. В Icarus може да сложа пак такъв Спот,но да пуска повечко зен.
 
Много точки бре... Според мен около 60000-70000 точки на макс рес ще е добре, но не знам ти си решаваш...
 
  • Like
Reactions: Fo7y
Съгласен съм с това . 60/70 к точки максимум .
 
Промени направени до сега:

Модулите Депозирай Камъни и Депозирай Рени вече не изискват Акаунт или Парола. Показват колко Камъни или Рени имате в Vault Keeper-а.
10x to Dea7h

Вдигане на живота:

Dark Phoenix - 150000 -> 850000
Giant Drakan - 57000 -> 105000
Zaikan - 34000 -> 84000
Death Vim Knight - 40000 -> 75000

Добавен е нов спот в Davias. Зен Спот няма да има засега.
 
Stadium е готов. Всичко е подредено в клетките. Има и 4 спота извън клетките. С течение на времето може да се доизпипа.
 
  • Like
Reactions: mrsmitee
Stadium е готов. Всичко е подредено в клетките. Има и 4 спота извън клетките. С течение на времето може да се доизпипа.

супер :),нямам търпение за началото на сървъра (*)(*)(*)(*)(*)(*)
 
Промяна:

Цената на реса е 25,000,000 тя ще се увеличава с 25,000,000 на всеки рес.

1ви 25,000,000
2ри 50,000,000
3ти 75,000,000

и така :D:
 
Старта ще е с 1 ден по рано, именно утре. Причината за това е че имам ангажименти до понеделник.
 
Добавени са 5 линка за сваляне,в момента се качва и 6ти. 3 от линковете са български,а другите 3 интернационални. Играта е без звук. Вторник или сряда ще кача и със звук.
 
Поправи си датата на старта в описанието на сървъра :)

И в сайта пише 20-ти , нали ще е на 19 ... т.е днес ;д
 
Last edited:
Поправи си датата на старта в описанието на сървъра :)

И в сайта пише 20-ти , нали ще е на 19 ... т.е днес ;д

Не е кой знае колко голяма работа,но си прав :D:

Едит:

Може да има леко забавяне със старта. Опитвам се да настроя Firewall-а
 
Last edited:
Това сега е много глупаво ако питаш мен... Казваш една дата за старт, всички знаят че старта е тогава и изведнъж я сменяш с един ден по-рано... Ще видят най-много 20% от всички които са се канили да играят, а другите след като видят на другият ден хора на по 200-250 левел, а може и повече (никаква идея), и изобщо няма да го изтеглят даже... :) Не мисля да го играя, просто ти казвам както ще стане!
 
Това сега е много глупаво ако питаш мен... Казваш една дата за старт, всички знаят че старта е тогава и изведнъж я сменяш с един ден по-рано... Ще видят най-много 20% от всички които са се канили да играят, а другите след като видят на другият ден хора на по 200-250 левел, а може и повече (никаква идея), и изобщо няма да го изтеглят даже... :) Не мисля да го играя, просто ти казвам както ще стане!

Утре сутринта заминавам на кратка екскурзия с класа. Връщам се в понеделник. Реших да го пусна 1 ден по-рано защото на 20ти (утре) няма да мога.
 
Чоек, така като гледам е 20:40 ч., а пък пише, че е офлайн
не го приемай като заяждане ;)