[AD] MuOnlineX 97d99i Exp: 100x Drop: 65%

UP

Чудовища има вече в:

Lorencia
Noria
Davias
Atlans
Losttower1,2,3,4,5,6,7
Tarkan
Atlans

Спотове има в Lorencia,Noria,Davias,Losttower1,7
Зен спот няма.

Сега оправям Arena(Stadium),всичко ще е подредено по клетките с някои изключения в страничната и долната й част. В клетките ще може да се влиза БЕЗ телепорт.

А спотове в ЛТ7 какви са? Имам предвид има ли дупка и пръснати или е само дупка
 
А спотове в ЛТ7 какви са? Имам предвид има ли дупка и пръснати или е само дупка

Има два,и двата са пръснати.
 
Що не направиш 1 събран? че за елфите и БК-тата ще е голям - пръснатите спотове
 
Що не направиш 1 събран? че за елфите и БК-тата ще е голям - пръснатите спотове

Ще помисля. Но мисля че като цяло спотовете са предостатъчно.
 
Ще помисля. Но мисля че като цяло спотовете са предостатъчно.

Имам предвид 1 от пръснатите да го направиш на дупка
 
UP

Чудовища има вече в:

Lorencia
Noria
Davias
Atlans
Losttower1,2,3,4,5,6,7
Tarkan
Atlans

Спотове има в Lorencia,Noria,Davias,Losttower1,7
Зен спот няма.

Сега оправям Arena(Stadium),всичко ще е подредено по клетките с някои изключения в страничната и долната й част. В клетките ще може да се влиза БЕЗ телепорт.

а как е положението в:
-icarus1,2
-dungeon1,2,3
-tarkan2
-atlans 1,2,3 също някакви снимки на новите спотове няма да са изхвърляне, да знаем горе долу какво да очакваме :)
Забравих и да спомена че не одобрявам да има класация за СМС,това напълно би убило желанието на може би 70% от хората които ще го започнат сървъра,просто ако се прави с цел зелено и зелено сме се нагледали на подобни сървъри :).Искрено се надавям да преосмислиш дали да има подобна класация.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: GTI
а как е положението в:
-icarus1,2
-dungeon1,2,3
-tarkan2
-atlans 1,2,3 също някакви снимки на новите спотове няма да са изхвърляне, да знаем горе долу какво да очакваме :)
Забравих и да спомена че не одобрявам да има класация за СМС,това напълно би убило желанието на може би 70% от хората които ще го започнат сървъра,просто ако се прави с цел зелено и зелено сме се нагледали на подобни сървъри :).Искрено се надавям да преосмислиш дали да има подобна класация.

Да,напълно си прав за класацията,но имам причини да съм я сложил,но в случай че преосмисля може да ги махна.

Значи за градовете които си изброил,чудовища има. НО няма дупки или спотове. Под "има" имам в предвид че не са празни.

ЕДИТ: СМС Класацията е махната. Размишлявах в продължение на минута :D: и реших, че ако съм тръгнал да правя класически труден сървър,то по добре да е без подобна класация. Класациите за Рени и Камъни си остават.
 
Last edited:
Да,напълно си прав за класацията,но имам причини да съм я сложил,но в случай че преосмисля може да ги махна.

Значи за градовете които си изброил,чудовища има. НО няма дупки или спотове. Под "има" имам в предвид че не са празни.

ЕДИТ: СМС Класацията е махната. Размишлявах в продължение на минута :D: и реших, че ако съм тръгнал да правя класически труден сървър,то по добре да е без подобна класация. Класациите за Рени и Камъни си остават.

-Много добро решение (hi),ако се търсят тестери за сървъра съм насреща ;).Бих отделил на ден по няколко часа да тествам определен спот/спотове с различни герои и да определя степента на трудност и прогреса при качване на левел и ресване :)


NEW:пуснах предложение,което касае сървъра,но изисква одобрение от модератора в форума.Интересувам ме така ли ще е за напред,или ще го махнеш да може направо да се създава тема,без да се чака одобрение?

4. Анкетата е задължителна с възможни отговори "За" и "Против",единствено това съм пропуснат,ако има някаква възможност като я одобриш да сложиш и анкета или просто я откажи и ще направа нова,която ще има анкета :)
 
Last edited:
Ще се играе този сървър, но 1 седмица още...
 
  • Like
Reactions: GTI
В Гласувай за Зен са добавени 6 сайта за гласуване. Всеки правилен вот ви дава 2,000,000 Зен.

За сега единствен вариант за английска версия на сайта е чрез Google Translate.

For now the only way to view the web in english is Google Translate.
 
Last edited:
Здравейте :) Мисля да играя тук , но имам малко предложения и оплаквания относно сървърчето :)
Предлагам да се направи Смени раса с кредити(примерно 300 кредита) и едно маркетче да пуснете (ако можете) ... И да направите AFK For Credits 1h = 5 кредита :)

Оплакването ми е относно това :
В края на всеки месец и началото на новият,се гледа класацията с Камъни.
Наградите са:
Първо място:
3 предмета по желание +8 с максимум 3 опции. 10xJoC 5xJoB 3xJoS 2xJoL и 200,000,000 зен в Зен Банката в сайта.

Това означавали ,че само ултра манияците ще имат итеми с 3опций , а другите да лапат лука :)
Според мен ще е добре да го направите без тези итеми , само каманите и зена :)

И още едно предложение :D: направете Devil Square & Blood Castle класации , с награда боксове и зен :)
 
Здравейте :) Мисля да играя тук , но имам малко предложения и оплаквания относно сървърчето :)
Предлагам да се направи Смени раса с кредити(примерно 300 кредита) и едно маркетче да пуснете (ако можете) ... И да направите AFK For Credits 1h = 5 кредита :)

Оплакването ми е относно това :
В края на всеки месец и началото на новият,се гледа класацията с Камъни.
Наградите са:
Първо място:
3 предмета по желание +8 с максимум 3 опции. 10xJoC 5xJoB 3xJoS 2xJoL и 200,000,000 зен в Зен Банката в сайта.

Това означавали ,че само ултра манияците ще имат итеми с 3опций , а другите да лапат лука :)
Според мен ще е добре да го направите без тези итеми , само каманите и зена :)

И още едно предложение :D: направете Devil Square & Blood Castle класации , с награда боксове и зен :)

Сега това е класик сървър и опции от рода на AFK FOR Zen/Credits etc... няма да се слагат (засега) класациите няма да се променят понастоящем. След като сървъра започне да функционира,самите играчи ще избират към кой път да поеме сървъра (естествено след внимателен преглед на предложението) посредством предложенията в форума.

Наградата от BC ще бъде Life.
 
Last edited:
Класик с 3 опции (think) Направи го така че и от боксовете да може да се вземат итемите :)
Тай като има итеми с Luck ref rate hp ,а другите да имат с некви Luck ref rate .. няма го баланса :) Помисли малко :)
Успех :)
 
  • Like
Reactions: GTI
Класик с 3 опции (think) Направи го така че и от боксовете да може да се вземат итемите :)
Тай като има итеми с Luck ref rate hp ,а другите да имат с некви Luck ref rate .. няма го баланса :) Помисли малко :)
Успех :)

Мда,като се замислих си прав.

Промяна в Награди от Рени. Само първият има право да избира една опция.
Промяна в Награди от Камъни. Първият има право на 2 опции,вторият на 1.

Добавени са награди от BC & DC
Месечни Награди

Победителите печелят Рени или Камъни в зависимост на евента.
 
  • Like
Reactions: WaffylleE
0/0 Не означава ли 10/10 20/20 и т.н ? ;д
bass_mania може ли да прикачиш снимки на спотовете в арена или да ми дадеш да ги разгледам (ако искаш ме намери на скайп wikko0) :)
 
0/0 Не означава ли 10/10 20/20 и т.н ? ;д
bass_mania може ли да прикачиш снимки на спотовете в арена или да ми дадеш да ги разгледам (ако искаш ме намери на скайп wikko0) :)

Според мои преценки са грубо 70% готови. Ще кача снимки,може би утре.
 
Преждевремено се извинявам за тъпия въпрос... С какво ще запазиш интригата в играта ? аз съм играл доста сървъри и направят ли 20 - 30 рестарта и им омръзва ( става за с2,с3 99.6т доста по - добри версии отколкото 97д99и според мен) Откъм баланс как е сървъра ? Незнам дали е възможно но ако сложиш CS ( Castle Siege ) ще бъде супер...

пс; извинявам се правописните грешки