[AD] MuOnline-X Season II Exp: 9999x Drop: 100%

MuOnline-X

New Member
Joined
Jul 12, 2011
Messages
19
Reaction score
1
Name: MuOnline-X
Version: Full Season 2
Exp: 999999x
Drop: 100%
Monsters HP: 100%
Box in Shop: +1 - +4
Jewels in Shop: All-1 (No Jewel of Soul)
Reset Level: 400
Max Level: 400
Max Reset: Unlimited
Hot Spots: Everywhere
Max Online: 200
All Success Rates: 100%
Web: MuOnline-X !

If there is a problem with the server or anything elese send me PM or post here!

Ако има проблем с съръвра или нещо друго пратете ми съобщение или пишете тук!
 
Warning: file(D:\xampp4e\xampp\htdocs\modules\cutenews/data/users.db.php) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in D:\xampp4e\xampp\htdocs\modules\cutenews\inc\shows.inc.php on line 27

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\xampp4e\xampp\htdocs\modules\cutenews\inc\shows.inc.php on line 28
 
Warning: file(D:\xampp4e\xampp\htdocs\modules\cutenews/data/users.db.php) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in D:\xampp4e\xampp\htdocs\modules\cutenews\inc\shows.inc.php on line 27

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\xampp4e\xampp\htdocs\modules\cutenews\inc\shows.inc.php on line 28

Пробвай сега.
Сега работя върху сайта и може да ви дава понякога грешка или да не го отваря.
 
Махни FlagCountera и промени Galaxy Mu Season 5 е Онлайн от 588 дни !
 
Моля без критика за хеадера.Скоро ще сложа един :)
 
Направи си страницата на английски ;)
 
Интересно ми е защо преди направи официален старт като през това време очевидно не си работил по сайта и сървъра ?
Също така слогана на сървъра е "изправи се срещу неизвестноото" и очаквах да има нещо различно в този сървър , но уви той е поредната фънка ..
Както и да е успех все пак ;)
 
Интересно ми е защо преди направи официален старт като през това време очевидно не си работил по сайта и сървъра ?
Също така слогана на сървъра е "изправи се срещу неизвестноото" и очаквах да има нещо различно в този сървър , но уви той е поредната фънка ..
Както и да е успех все пак ;)

Ами за съжаление съм забравил да добавя че това е тест сървър :s
Разбрах че по начино по който съм почнал е грешен и утре ще направя всичко наново със нов експириънс дроп и т.н
 
Оффлайн,видя се че нищо няма да стане..
 
Не губи надежда може би ще го пусне утре я виж домейн е зел. :)
 
  • Like
Reactions: MuOnline-X
Няма да е утре може би по-късно.
Хубав сървър не става за 1 ден :)
Но този път ще е по-труден Exp: 250x и Drop: 80%
или
Exp: 80x и Drop: 50%