[Release] MuOnline for mobile

211 lvl :p + exl bronze set +6 + location - atlans ;]]

Phone: Sony Ericsson
Model: Z770i
 
Между другото играта има бъг. При който можеш да си направиш статса на XXXX...(rofl)
 
за Motorola V3 маи няма да стане или става (speechless) ?
 
Между другото играта има бъг. При който можеш да си направиш статса на XXXX...(rofl)

Сподели с нас де ... аз се бъхтя от месеци и не съм го разбрал :doh:
 
Сподели с нас де ... аз се бъхтя от месеци и не съм го разбрал :doh:
мхм наистина ми е любопитно да го разбера че имам едно куестче дет трябва килвам едни мобс от давияс и умирам постояно :;):
 
мхм наистина ми е любопитно да го разбера че имам едно куестче дет трябва килвам едни мобс от давияс и умирам постояно :;):

Щото незнаеш как :happy: (трябва да бииш едни вещици ,а ?) После като го завършиш ако знаеш к'во те чака :nod:
 
Ами не си спомням точно как се правеше бъга, но... имаше един куест при който ти дава някакъв итем, когато го изпълниш. След като избиеш всички монстърс, както казва куеста(белите кралици, ако не се лъжа) и си напълваш инвентара, така че да няма място кадето да прибереш итема от куеста. По този начин неможеш да завършиш куеста напълно. Става, така че вземаш точки от куеста, а не го извършваш. И така цъкаш на куеста многократно и си събираш точки, и след това яко клик :;):
 
мн е добра играта аз като я имах бях 400лв има и нова версия с един елф
 
мн е добра играта аз като я имах бях 400лв има и нова версия с един елф

Не печелиш ^^ Няма 400 лвл в тази игра ^^ 300 лвл е макса ^
 
jijiji тука излъга неможе да си в атланс защото го няма.От 1 месец го търса и немоа го намера!
 
jijiji тука излъга неможе да си в атланс защото го няма.От 1 месец го търса и немоа го намера!

Окей, пърси ю ноу мор ден ми !
 
Ехеее играта която ми се задържа най-дълго на телефона :d вече не помна колко пъти ми го зимаха учителите :d:d
 
много е яка игричката аз съм 46 лвл...само че искам да попитам дали има и с други герои щото аз иам само с бк.. с мг или с см нещо...
 
много е яка игричката аз съм 46 лвл...само че искам да попитам дали има и с други герои щото аз иам само с бк.. с мг или с см нещо...

Само елф и дк..
 
:D вече съм 100 реза с full stats + full op set .Някой да иска party?